GRANA, CIP, AUSPUH?


Recommended Posts

ako hoces da ti potrosnja ostane ista odradi samo granu i auspuh, promene ce ecu sam prepoznati trebao bi dobiti 10ak konja sto je dosta, e ako ga cipujes moze potrosnja i da se poveca

Link to post
Share on other sites

posle tih dorada auspuha i usisne grane, spustis glavu da povecas odnos kompresije na 11.5:1, postavis bregaste od evropskog ema ili shrickove (shrickove jos bolje), odradis dobar remap na dyno da se steluje i eto ti snaga kao evrposki m, trebao bi se dosta pribliziti 300inak konja na radilici sa shrickovim, malo manje sa emovim bregastim osovinama

Link to post
Share on other sites

necu da otvaram motor i da radim to...

za pocetak sam mislio grane i auspuh i cip. al prvo cu grane pa da vidim. pa posle cip. lako je vratiti nazad ako mi se ne svidja.

Link to post
Share on other sites

gde da nadjem da vidim uzivo emove bregaste svakako.. tek sad video slike na netu, razlikuje se kacenje skroz, svejedno povlacim sto sam to lupio jer sam procitao negde, a taj njegov m3 usa ima iste bregaste kao m50tu samo sa vecim bregovima. To sam verovatno i procitao sa ema na m50 bregaste, nego nisam pogledao koji m, ono bio usa

Link to post
Share on other sites

nemojte lupetati svasta.

m3 usa je u fazonu nadrkani m52 i kraj price

bregaste od cega mogu i glava i ovo ono ne znam i necu ni da gledam.

pitao sam za ovaj light tuning znaci sraf cap cap i gotovo. ne pada mi napamet da ulazem u motor soma i nesto evra, vec ovo malo da dobijem na zvuku a i lepse ce da ide. samo sam hteo da vidim dal je neko radio na m50 ili necemu slicno, verovatno je isti efekat dobio kao na ovom m3 usa sto ja hocu

Link to post
Share on other sites

svasta pise na internetu a niko ne sme da okaci link gde je to procitao jer taj motor nije ni video a ne rastavljao i uspesno budzio.

slazem se

Link to post
Share on other sites

oteracu ga na valjke sigurno da vidim kolko ima sad konja i kolko ih je umrlo od farike...

da, da bole me bas k***c :) ima se moze, se... a sto idem busom na posao i jedem kiflu i jogurt svaki dan to nikom nista :)

Link to post
Share on other sites