Dali BMW Nabacuje Cure ili samo "uzreka"


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

verovatno se rashladjivao na tih 40 c .aj sad priznaj da bi sa tim istim obrnula krug u x5 :vampire:

ma..kakvo rashladjivanje, otvoreni prozori da se vidi ko sedi unutra.....ma bre, Gadafi...ti mene, bar, znas...:vampire:

Link to post
Share on other sites
Zakucacu ja tebe i Miska kao taj mercedesov znak!

nismo mi brate neke extra ribe

nego dođi ti da se vidimo pa ćemo naći nešto bolje za zakucavanje na dva koša

Link to post
Share on other sites
ajd da rezimiramo jel hvata taj bmw ribe ili moramo da se pomučimo? :vampire:

Zavisi koji si kriterijum postavio,ne pali se svaka riba ni na bmw...Vec tri godine vozim istu devojku u drndavoj zastavi i ne smeta joj ni malo :vampire:

Link to post
Share on other sites
Da rezimiram.. Ribe hvataju ljudi, bmw moze da pomogne. Ali prvenstveno debeo novcanik, za vecere, klubove i poklone.

jel ti to tražiš ribu za ženidbu pa ćeš joj kupovati poklone i izvoditi je svako veče na večere i u klubove :vampire:

Link to post
Share on other sites
jel ti to tražiš ribu za ženidbu pa ćeš joj kupovati poklone i izvoditi je svako veče na večere i u klubove :vampire:

Ne, ali ti kazem da ako pricamo o ribama naravno kvalitetnim ribama sve je to potrebno za uspeh.

Link to post
Share on other sites

ne znam koliko imaš godina a ni to šta smatraš pod kvalitetnom

najbitniji je kvalitetan izgled i određeno znanje ako tražiš ono što verujem da većina nas traži

a ti izgleda tražiš neku domaćicu da pegla kuva pere ..... :vampire:

Link to post
Share on other sites

teškoooooooooo će ti to uspeti da je naučiš jedino da počneš od malena da je edukuješ da je merc auto a BMW kanta

btw odosmo opet u off da vratimo čoveku temu tamo gde je bila a ko hoće da se ženi nek se ženi

a onima kojima smetaju ribe koje ne poseduju druge kvalitete osim dobrog izgleda neka ih pošalju meni :lol:

Link to post
Share on other sites
to se i ja pitam otkad je krenula priča o kvalitetu riba koje se voze u stojadinu :lol:

Neznam koji su to kriterijumi koje ti postavljas sebi po pitanju "hvatanja riba" ali ako je to bmw onda i ti i ta tvoja "riba" koja te je izabrala (ma kakva ta bila) zbog auta i dva koktela u klubu imate u glavama koliko ja u svom dupetu. Toliko o tvojim mentalnim i sposobnostima koji su ravni 0 (nuli) ;)

Link to post
Share on other sites

Ribe koje se loze na BMW njih ne bi ni pustio da pridju kolima ali da se okrecu okrecu se i to uglavnom klinke i zna se sta se radi sa takvima i nije mi jasno Misko sta isproziva decka sto ima devojku normalnu i realnu i sto je uopste ne zanima auto, ili bi i tebe bilo sramota da se vozis u stojadinu.

Link to post
Share on other sites
Neznam koji su to kriterijumi koje ti postavljas sebi po pitanju "hvatanja riba" ali ako je to bmw onda i ti i ta tvoja "riba" koja te je izabrala (ma kakva ta bila) zbog auta i dva koktela u klubu imate u glavama koliko ja u svom dupetu. Toliko o tvojim mentalnim i sposobnostima koji su ravni 0 (nuli) :lol:

kad bi izvukao glavu iz svog dupeta gde proveravaš moje intelektulne sposobnosti video bi šta je pisano pre ovog na šta si počeo da sereš

a što se mog intelekta tiče ne brini se ti za njega imam ga dovoljno i za sebe i za takve kao što si ti

ti si verovatno od onih pametnih drkadžija( koji ribe hvataju isključivo na pamet) a kod tebe bi to izgledalo ovako pre nego što uđeš u neki lokal zaškripiš gumama da se vidi šta voziš a za slučaj da je nekom promaklo kad sedneš prvo bacaš ključeve da i oni koji nisu videli performans znaju šta voziš

što je sigurno sigurno

i verovatno si od onih kojima se gade sponzoruše a rado bi preturio neku samo te jebe što one ne padaju na intelekt a verovatno da ne preturaš ni mnogo onih koje padaju na isti a ti skapiraj zašto

Link to post
Share on other sites
Ribe koje se loze na BMW njih ne bi ni pustio da pridju kolima ali da se okrecu okrecu se i to uglavnom klinke i zna se sta se radi sa takvima i nije mi jasno Misko sta isproziva decka sto ima devojku normalnu i realnu i sto je uopste ne zanima auto, ili bi i tebe bilo sramota da se vozis u stojadinu.

ma ljudi koji vam je nisam prozivao čoveka što ima normalnu ribu daleko od toga našao je ono što mu odgovara i jebe mu se šta mi ovde pišemo

svi znamo da takve ne gledaju mnogo da li si došao prevozom ili novim M-om

pričamo o ribama koje se lože na kola koje su spremne sve da urade samo da budu viđene ne samo u BMW-u (ali ako već mogu birati uglavnom biraju njega)već u bilo kom skupljem autu zna se koje su to a kao što sam kažeš zna se i čemu takve služe

Link to post
Share on other sites
... pusti grand paradu i opusti se malo, jebacu ... samo opusteno ...

ne brini ti za moje opuštanje šta slušam a ni za to da li sam jebač ili ne brini za sebe i uživaj uz neku fensi muzikicu jer takva faca ne sluša bilo šta a i ne ide ti uz ogromnu inteligenciju koju poseduješ :lol:

Link to post
Share on other sites