prstenovi za farove - angel eyes


Recommended Posts

kupio bih angel eyes ali po oglasina samo nalazim ove after market sa ovim plavicastim, meni maloneonskim osvetljenjem, pa me zanimagde imaju da se kupe obicni zuti, i da li je ovo moguce preraditi na klasicno zuckasto kao sto svetle fabricki

Link to post
Share on other sites

imao je ovde neka teba na forumu ne mogu da nadjem neki dark ili tako nesto se zaove lik koji je pravio mmislim da je bio decko iz leskovca ili nisa ne mogu danadjem tu temu nigde

Link to post
Share on other sites

babaic to vise ne radi to radi neki njegov ortak i oni svi to kupuju kao kod kineza mada svi kupuju u Antenalu i oda preprodaju, mada zajebi te boje neonskog svetla i diode, bmw prsten je zute bojei uvek ce biti, jbg

Link to post
Share on other sites

Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da ti zuti fabricki prstenovi rade na drugom sistemu, ovi su neonski - ccfl..

I da nadjes zute opet nece izgledati kao fabricki nego drugacije.. ako vec hoces da lice na fabricke onda mozda bolje da ides na led varijantu, vidi u dark-shopu oni su prodavali led ali ne znam kako svetle

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zna li neko precnik CCFL AE kada se montira iza stakala u e36 Touring (mislim da se samo kupe razlikuje od ostalih) sa BOSCH-ovim farovima? Ja sam malopre skinuo farove i izmerio sublerom da je unutrasnji precnik stakala 121mm a spoljni 131mm.

Za spoljni precnik sam nasao ccfl 131mm a prvi ispod toga je 127mm. Molim nekog ko je stavljao iza stakala da ako ima volje da me posavetuje koje je stavljao.

Takodje, da li je neko probao ove LED AE ? Duplo su skuplje, kontam da su boljea da li neko ima iskustva?

Link to post
Share on other sites

babaic to vise ne radi to radi neki njegov ortak i oni svi to kupuju kao kod kineza mada svi kupuju u Antenalu i oda preprodaju, mada zajebi te boje neonskog svetla i diode, bmw prsten je zute bojei uvek ce biti, jbg

nemoj me spominjati više. hvala

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

zna li neko ko se bavi ugradnjom projektora i angel eyes u farove iz novog sada ili okoline?

raspitao sma se malo o tome i bixenon projektore se mogu nabaviti u dark shopu i salju se brzom postom, a za ugradnju mi treba neko ko se bavi s tim,da odradi posao kako treba i da nije nesto skup?

znaci hteo bi da ugradim nesto ovako u postojece fabricke farove

http://www.bmwfanatics.co.za/archive/index.php?thread-31852-3.html

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

imao je ovde neka teba na forumu ne mogu da nadjem neki dark ili tako nesto se zaove lik koji je pravio mmislim da je bio decko iz leskovca ili nisa ne mogu danadjem tu temu nigde

Tako je druže ja sam iz Leskovca radio angel eyes sa led diodama. Više se ne bavim time, CCFL je preuzeo štafetu, tako da sam odustao od svega. 3 godine sam to pravio i CCFL je sada vrh.

http://www.polovniautomobili.com/oglas609004/bmw_angel_eyes/

Pogledaj na ovom linku.

Link to post
Share on other sites