Recommended Posts

Ispalo je dobro skroz,za moje oko je neprimetno,ali ja nisam neki ekspert za boje :)

neko strucniji bi mozda primetio razliku,ali je boja luda pa nema razlike

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas kao sto boban rece, malo se usprica prelaz na elementu. Ali nema veze, uzivo sigurno ne bode oci, auto je retko cist skroz itd. Bitno je da si ti zadovoljan. Kad vidim kako preko farbaju i to je njima ok, ovo nase je super. Svako farbanje je reparacija, i kraj price

Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim komentarima.

Mislim da je doterana u neko pristojno fabricko stanje.

Mehanicki je zaista bez ulaganja,jer na tome nema ustede ni cekanja da se menja,popravlja itd,jer prelazim uglavnom kilometraze od 100-300km u jednom pravcu.Jedino sto je ovo estetsko sredjivanje moralo da ceka,nekad zbog nedostatka para,nekad zbog vremena,pa nije moglo da se uklopi sve do sada.

Ostalo je jos da presvucem volan koji neznam kad cu stici jer mi auto treba stalno(a nemogu bez volana) i da vec jednom sredim-zamenim glupi radio jer mi svira samo desna strana zvucnika.

Da,planiram i da ubacim one led sijalice (ili kako se to vec zove) u prstenove na farovima,ali nemam pojma koje bih trebao da kupim,znam samo da sam video neke koje opasno sijaju i po danu,noci tek da nepricam.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Kupio sam krajem septembra 4 nove wintere 17ce i namontirao na ove felne. Na e36 isto kupio 4 nove wintere 15ce i bio prezadovoljan.

Medjutim,sa ovim 17 nisam bas odusevljen,cuju se nenormalno,brunda unutra da poludis.

Doduse,presao sam sa njima oko 4000km i smanjuje se buka,ali ono u pocetku je bilo katastrofa.

Reglaza prednjeg i zadnjeg trapa uradjena kad je namontiran zimski set.

Jel imao jos neko slican problem?

Link to post
Share on other sites

pa to i ja kontam,da su naucnici trebali malo da modifikuju saru na 17ci,jer je i veca i sira od 15ce koja je taman po dimenziji i obliku sare

ovde kramponi dosta razvuceni,mogu prst da stavim i po duzini i posirini sare

mislim da ce bar za sneg biti odlicna :)

Link to post
Share on other sites

Svaka zimska guma se cuje,jednostavno mora jer su kramponi u pitanju,neka vise neka manje.Cuje se i 15-ica ali manje jer ima manju povrsinu naleganja a samim tim i manje krampona i vislja je pa je i meksa.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

juce uradjen servis,svi filteri i ulje

zanimljivo je ulje koje mi je stiglo,nije kao do sada,sad neko novo twin turbo :) osecam ja da mi auto bolje ide :rofl:

G2hqX55.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala!

I ja se nadam da cemo se druziti jos,jer nemam adekvatnu zamenu za njega,zadovoljava moje apetite :thumbsup:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

evo da i ja malo updejtujem moju temu
,jer to radim odprike jednom godisnje :)

 

Vezano za buku o kojoj sam pisao oko zimskih guma,malo sam se zajebao ,al nema veze,bar da napisem.

Cini mi se da sam pocetkom aprila kupio 4 nove Tigar Syneris 17ce,namontirao sve super.Ali buka se nastavila i sa njima.Pa sam onda oterao auto na servis da vidim jel moguce da se i ove cuju toliko.Epilog price je da je zadnji desni lezaj u tocku prozvizdao i da je pravio zvuk sve vreme.Zamenjen lezaj novim originalnim i od tada nema nikakvih zvukova u kabini.

Nisu gume bile problem ,nego ja :) tj lezaj. Izvozao sam oko 8.000km sa ovim tigar letnjim i mogu vam reci da sam zadovoljan.Pocetkom sledeceg meseca vracam zimski set sa Winterama,pa cu napisati dal ce opet biti zvukova,nadam se da nece.

Evo par slika od malo pre

38230434206573441161.jpg10429402222292602211.jpg

 

Taman i da se zahvalim @Stunteru (Miki SM) na odvojenom vremenu da pretipka dijagnostikom ,da vidimo kakvo je zdravlje masine i usput da mi namesti ovu foru pa da sija ko mala mitrovica(noci se mnogo lepse vidi)

89592025318638860631.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Daj da podignem temu iz proslosti... 

Auto sam prodao prosle godine, sticajem okolnosti,medjutim nikad ga nisam prezalio jer je za mene neprejebiv. 

Ali igrom slucaja, auto sam prodao jednom lokalnom prijatelju koji je slican meni i bas vodi racuna o autima i odrzava, tako da mi je bio svaki dan na oku. 

Pre 15ak dana ispadne neki dil i kupim ponovo svoju voljenu sivu bičarku, ooooojeeeeeeeeaaaaaaa.... 

 

Stanje skoro nepromenjeno. Mehanički perfekt, motor kao i prvog dana,menjac brutaleee. 

 

Odmah uradjen servis, svi filteri i ulje. Iako je zanimljivo da je auto od 2018te do danas presao nepunih 5.000km.

 

2018te uradio servis presao sa njim 2.000km, kupio x5 pa mi on bio zanimacija neko vreme, 2019te bio neregistrovan i nije vozen i ovaj prijatelj presao sa njim oko 2700km.

Resio sam da ovaj auto zadrzim, nadam se zauvek. Odmah sam pazario crnu kožuru i volan treba da se salje kod Storelija na presvlačenje. 

Fali mi fabricki radio kasetas ispravan i prskalice farova i jedno poliranje jer je pran u samouslusnoj pa se poznaju malo hologrami od one glupe četke. 

Ubacicu slike prvi lep dan posle pranja. 

Link to post
Share on other sites

Bravo!

I ja sam ponovo kupio sa burazerom ortacki e39 530 iz istih razloga i nece biti prodaje, isto jurim kozuru storelija, mehaniku sredio perfekt, zelim da ga sredim da bude bas salonac. Ima sve katalizatore auto se ne cuje na putu...osecaj 🤗

Link to post
Share on other sites

Pazi sta je zanimljivo. 

Kad sam menjao entetijer, sedista i tapacire pre neki dan. Ispod zadnje klupe nadjem papir sa svim podacima o vozilu, kao ono iz vin dekodera stim sto ima i pečat i vreme kada je valjda izasao sa trake. Vadeći dalje enterijer, potpuno isti papir nadjem savijen i ubacen u suvozacevo sediste dole izmedju sundjera i zice. Bas sam se odusevio. 

Inace sve je fabrika na autu(osim kože sada). Nikad nista razvaljivano ni karabudzeno. Tako da će biti pravi keeper. 

Link to post
Share on other sites