Recommended Posts

Aj kad smo se vec kupali,da se slikamo i predstavimo.Moja kuja je 2000godiste bas oktobar mesec(nije decembar ko sto su skoro svi na oglasima:)

3.0d 142kw,ima solidnu opremu,klasika za taj model,plus sto ima je webasto,ove felne na njoj,m volan i m suspenziju,senzor kise,to je od fabricke opreme,ima jos i ugradjen Meta alarm i neke senzore pokreta u kabini.

To je odprilike to,nije perfekcija,al je dosta dobra.

y4144uq9go1yj22acll.jpg3nbkpx58n85h47lypmds.jpgf6h23c6j56vjhar8raqg.jpgjfmbhrci9chuzixicupj.jpgaga1obwo3w6npy5rv.jpg6v08vopdg3tzgu0fjmii.jpgshvxridlo92zxw9lqif7.jpgedls65knskbukk34tg.jpggtw1poqi2kawf1zp02.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deluje kulturno, lepa i elegantna boja...

A sad malo saveta i kritika:

- Vidi se da je nešto malo rađeno na prednjem delu, zazori između branika i karoserije su neujednačeni

- Volan je zreo za presvlačenje

- Nabaci za broj veće felne kad smogneš (postojeće felne ti se i ljušte, pa ih sredi)

- Rekao bih da je trap za proveru, na slici se vidi da ti se prednja guma više troši po unutrašnjem delu

- Zatamni stakla

- Stavi neke LED angel eyes

- Nabavi taj prednji šuspleh koji nedostaje.

- Ponegde već se vide prve naznake rđe... povedi računa o tome.

- Ako dosta voziš i parkiraš po gradu, ugradi i parking senzore, ipak je to veliki auto (pozadi je već malo "overen" o neki nizak stubić pri parkiranju rekao bih).

Dosta za početak rekao bih. Ko zna šta bi sve još našao kada bih ga probao... Nadam se da ga nisi preplatio, sigurno i na motoru ima štošta da se "utegne".

P.S. Kako znaš da ima "M suspenziju"? Jer su ti tako rekli, ili?

Link to post
Share on other sites

Lep autic,samo odradi sve ovo sto ti je Miroslav rekao i bice u full-u ;) i samo bih dodao da bi ja prefarbao ovaj mahagoni na lajsnama,jer ne volim mahagoni u autu,ali to je vec stvar ukusa,mozda se tebi svidja ;)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

rondell 58,meni se one vise svidjaju nego ove momo sto sam nabacio za zimski set,al nekoliko drugara kazu da mu ove zimske lepse stoje,neznam ni sam :prankster2:

Link to post
Share on other sites

lep auto.. Samo malo da se dotera i bomba.

Link to post
Share on other sites

Nazalost,na estetici nista nije radjeno od kako sam ga uzeo.Nije moglo da stigne na red.Nekad zbog para,nekad zbog vremena

Radjeni su svi servisi,izmenjano sve da auto mehanicki bude tip-top,jer to mi je i najbitnije jer sam do sada za 10 meseci koliko je kod mene presao oko 25.000km

Pa onda pare za felne,zimske gume,jbg,sve mi to bitnije od estetike,ali docice i ona na red jednom :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Vozio sam ovakve felne na E46, model su Rondel 58 ili popularni "jelenski rogovi". Odlicna felna, bar po meni.

Link to post
Share on other sites

u prethodnoj 39ci sam imao kozu,ekstra uzgleda,ali kad sednes leti u sorcu kao da si seo na ringlu od sporeta,tako da kozu nebih ubacivao.

plan je da se sredi ovaj sugavi prednji branik,zadnji branik,levo krilo istackano od kamenja i hauba.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

mozda sam se jedino zajebao sto nisam rekao da mi ofarba i gril u mat crno,kad je auto vec fabricki shadow line,verotano bi bilo lepse,al sad je kasno,nije lose ni ovako :rolleyes:

Link to post
Share on other sites