Recommended Posts

Neka je sa srećom, a cena sa oglasa prosto neverovatna. Što više kilometara da pređeš, sa s+što manje odlaska majstoru.

Link to post
Share on other sites

Neka je sa srećom, a cena sa oglasa prosto neverovatna. Što više kilometara da pređeš, sa s+što manje odlaska majstoru.

+1 :good:

Link to post
Share on other sites

Karavan 2001, sa 136.000 predjenih km i 3.400 eur. Stvarno neverovatno. Nek je sa srecom :)

kilometraza sigurno nije tacna s obzirom sta se sve radi kod nas

placen je 3100 evra

Link to post
Share on other sites

u toj autoperionici gde sam uzeo auto radi i nas drugar sa foruma ali ga nisam pitao za ime jbg.

Prvi utisti: Stegnut je extra nema da lupka suska i tako neki blesavi zvuci u voznji

Cuje mu se neka remenica ili lager na alternatoru da skvrci

Licno mislim da mu je malo manji ler gas negde drzi na 650 o/min

Ma zadovoljan sam PREZADOVOLJAN

Link to post
Share on other sites

u toj autoperionici gde sam uzeo auto radi i nas drugar sa foruma ali ga nisam pitao za ime jbg.

Prvi utisti: Stegnut je extra nema da lupka suska i tako neki blesavi zvuci u voznji

Cuje mu se neka remenica ili lager na alternatoru da skvrci

Licno mislim da mu je malo manji ler gas negde drzi na 650 o/min

Ma zadovoljan sam PREZADOVOLJAN

a to je i najvaznije,ako si ti zadovoljan i mi smo.cestitam na kupovini,mnogo kilometara zelim.

Link to post
Share on other sites

Odlican auto danas ga video licno.Nek je sa srecom.I da das nesto da se popije u garazu da te ne bije maler :lol: :lol:

I SKINI SA KOCKE LIP PRE NEGO STO JE PRODAS I DAJ MI :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

u toj autoperionici gde sam uzeo auto radi i nas drugar sa foruma ali ga nisam pitao za ime jbg.

Prvi utisti: Stegnut je extra nema da lupka suska i tako neki blesavi zvuci u voznji

Cuje mu se neka remenica ili lager na alternatoru da skvrci

Licno mislim da mu je malo manji ler gas negde drzi na 650 o/min

Ma zadovoljan sam PREZADOVOLJAN

to je najbitnije, nek te dobro sluzi :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 10 months later...

posle vise od godinu dana od kupovine i eksploatisanja i predjenih oko 15000km i dalje sam zadovoljan sto se tice stegnutosti auta i voznih karakteristika.Na trapu zamenjeni samo stabilizatori ostalo je jos uvek dobro.Motor je imao problem sa prezubljavanjem za jedan zub zbog istezanja lanca iako na satu stoji 149000km u sta ja čisto sumnjam.Merena kompresija i na sva četri klipa ima po 11 ali bez obzira na tu kompresiju poceo je da trosi uljee kao nenormalan.Dimi samo na malim obrtajima i kad se isturira prestane sa dimljenjem.Lepo ide mirno radi na leru i na benzinu i na plin,potrosnja plina mu je ok 1000din/100km.Pitam sta bi moglo da bude uzrok??? A,da zaboravio sam da napomenem da mi je ulje koje sam zamenio pre 1000km bilo sve nekako penasto sa nekim mehurićima pa se pitam da nije slučajno radio neki aditiv po motoru,šta mislite?U pitanju je bio mobil sintetika.

Link to post
Share on other sites