Recommended Posts

M5 E34 ne treba uopšte komentarisati posebno u ovakvom stanju

svaka čast i sve pohvale

misliš li da ti potpis ide uz M

Ne kapiram za potpis?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako je tebi lose stanje kad auto ima izlizan upaljac i nekoliko ogrebotina onda razumem, ali ja kad sam rekao solidno stanje mislio sam na to da nije lupan, i da je mehanicki ispravan... Mozda su ga dodatno razjebali pre nego sto je dosao kod tebe.

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta ti podrazumeva da nije lupan, ali je bio sav saren, tj svaki element razlicite nijanse.

Ne znam sta da ti kazem, ali taj auto nisam uzeo da bi se lozio od semafora do semafora, znaci po meni predstavlja klasu samo, ali samo ako je tip top, sto ukljucuje i taj upaljac... Ideja mi je da me ne bude sramota ni za 10 godina da ga vozim. Kad kazem sramota, ne mislim da bi me ikada bilo sramota medju ljubiteljima BMW-a, koji to drugacije gledaju, nego na primer kada ulazim na sluzbeni parking svoje firme ili firme u koju idem poslovno, da mrtav ladan stoji pored ostalih modernih limuzina... Da ne budem lozac, nego znalac, kolekcionar, ljubitelj, sta vec...

Nadam se da me nece niko pogresno razumeti.

Link to post
Share on other sites
@ ///Misic - Svaka cast za upaljac ! (uradio bi isto)

A za potpis "ne brze od zivota"- neide uz m5 :(

To se odnosi na ono "medju nama".

Ti ces Djole razumeti...

Link to post
Share on other sites
Ne znam sta ti podrazumeva da nije lupan, ali je bio sav saren, tj svaki element razlicite nijanse.

Ne znam sta da ti kazem, ali taj auto nisam uzeo da bi se lozio od semafora do semafora, znaci po meni predstavlja klasu samo, ali samo ako je tip top, sto ukljucuje i taj upaljac... Ideja mi je da me ne bude sramota ni za 10 godina da ga vozim. Kad kazem sramota, ne mislim da bi me ikada bilo sramota medju ljubiteljima BMW-a, koji to drugacije gledaju, nego na primer kada ulazim na sluzbeni parking svoje firme ili firme u koju idem poslovno, da mrtav ladan stoji pored ostalih modernih limuzina... Da ne budem lozac, nego znalac, kolekcionar, ljubitelj, sta vec...

Nadam se da me nece niko pogresno razumeti.

Kapiram poentu skroz i podrzavam. Pedantnost i sredjivanje su bez komentara. Auto ti je postao institucija :(

Treba muda i zivaca upustiti se u ovakvo sredjivanje :vampire:) Ali nagrada je nemerljiva.

Link to post
Share on other sites

Nemaju pojma.

Jebote, taj auto ako je malo klizaviji asfalt drifta u svakom preticanju na punom gasu i pritom se jako lako kontrolise...

Oni mu stavili napred 18ice, nazad 15ice jer 13ice ne mogu da stanu izgleda... Cccc...

Link to post
Share on other sites

Vidim ja poznat mi auto.

Svaka chast stvarno si ga sredio kako valja.A takvi automobili uglavnom zavrshe kod takvih likova koji se izhive na autu i prodaju dalje bez ulozhenog dinara.

Link to post
Share on other sites

Znas oni su svi meni kenjali da su se izbrojali para i za njega i u njega, a ja dobio babetinu od auta, koja je brljala ko pijana. Zamisli kada je sav bio rastelovan, nije radilo nista od struje u njemu itd, a ja sam kao njima bio smesan kad su culi da sam npr farbao auto ili menjao kozu, a umrli su od smeha i cudjenja da sam uterao jos 5 soma u po njima extra auto...

Do duse verujem da ljudima na prvo oko nije izgledao lose, ali posle 2 dana sam shvatio sta sam uzeo...

A kanarinac, kako ti je poznat auto, kada nije ni iste boje ako cemo skroz iskreno?

Ja sam toliko bio zgadjen od njih da sam promenio sve sto je imalo bilo kakvog traga prethodnih vlasnika?

Svaki keder je zamenjem, cak i oni izmedju branika i sasije, a da ne govorimo o vidljivim stvarima...

Link to post
Share on other sites

Zanima me koji si sprej koristio za stopaljke i gde si ga uzeo posto mi se cini da je ok ispalo.

E da i da pohvalim auto jer je stvarno jedan od boljih primeraka, svaka cast na trudu.

Link to post
Share on other sites

je li bre mishichu bre??? :preved: :preved: :preved:

kada chemo mi vech 1put da vidimo tog Ma uzivo a???

otqd mi da znamo da nam nisi poturio neke slike tamo nekog 518 malo nashminkanog a?

:preved:

Link to post
Share on other sites
Zanima me koji si sprej koristio za stopaljke i gde si ga uzeo posto mi se cini da je ok ispalo.

E da i da pohvalim auto jer je stvarno jedan od boljih primeraka, svaka cast na trudu.

Kupio sam ga u pancevu, oko 700din, ali nije fora u spreju, nego u tome da se procita uputstvo za upotrebu. Ima i crveni, ali je ovo lepse meni bilo.

Link to post
Share on other sites
je li bre mishichu bre??? :preved: :preved: :preved:

kada chemo mi vech 1put da vidimo tog Ma uzivo a???

otqd mi da znamo da nam nisi poturio neke slike tamo nekog 518 malo nashminkanog a?

:preved:

Zna Urke njega sam vozio pun gas, a tebe na pola gasa :preved:

Mozda ti se cini da je 1.8 jer mi brlja na 5 cilindara, a na 3 uopste ne radi... :preved:

Link to post
Share on other sites
Pa boja je chini mi se slichna j***m li ga :preved:

Vidish da sam ga ubo :preved:

Uzeo sam bio i ja m3 od te ekipe.Bolje da ne znash u kakvom je stanju bio.

Jeste slicna. Plava je.

A ta ekipa je ekipa apotekara, sve na svom mestu, cisto, pedantno, ispravno...

Da nisi uzeo M3, 3.5? Crni.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.