Auto iz vasih snova ?!


Recommended Posts

Pretpostaviću ipak dozu realnosti, da to uključuje da mi ga poklone a ja da ga registrujem, održavam i plaćam gorivo i da ne smem da ga prodam, onda recimo X5 xDrive M50d, bele boje u full opremi. Jednostavno, treba mi porodično postrano univerzalno vozilo, sa što više sportskog duha i performansi (5.4s do stotke, loše li je?). A kakvi su nam putevi i kako ponekad ume zimi da zaveje i kako imam avanutrističkog duha za izlete i otkrivanje lepih i pomalo skrivenih mesta po Srbiji, bolje X5 nego neki M5 (koji je inače i preskup za registraciju, održavanje i gorivo za moju platu). A X5 sam po sebi oduvek mi je bio prelep. Dakle X5 xDrive M50d definitivno.

Ako je čisto auto iz snova, koga bi probao i odmah prodao jer u realnom svetu, na mom mestu i u Srbiji, ne bih znao šta bih s njim, pa recimo LaFerrari. Mislim da su objašnjenja suvišna.

Link to post
Share on other sites

Ja moram da prekrsim pravilo teme i da navedem dva. Prvo M635csi E24 u punoj opremi sa onom konzolom izmedju zadnjih sedista i svi zezalicama :) A drugi recimo E32 750iL highline.Naveo bih jos par modela,ali ajde da ne ide tema bas u off :)

Link to post
Share on other sites

Mozete slobodno napisati i ferari, lepo glasi naslov auto iz vasih snova tako da ono.. :) makar vam to bio i vikend auto, i moze 2 da se navedu nije problem.

ja bih recimo voleo jedan M6 i da bude perla narandzast sa crnim lakovanim felnama od 19cola, da ima zajeban izduv recimo neki supersprint ili tako neki nadrndani. a drugi da bude subaru impreza wrx sti sa 300 konja verzija. padam na taj zvuk dzabe :D

Link to post
Share on other sites

Evo npr. ovako nesto za vikend neki da probam samo nista vise :D

Venom GT preko hiljadu konja i malom kilazom :D

Link to post
Share on other sites

kud se slika ne setih, sto se mene tice iz navedenog sna :) da napomenem da imam dugmence u kabini za electronic cut out! Ako ne znaju neki sta je to neka tjubuju :)

prior-design-pd550-wideb.jpg

prior-design-pd550-wideb.jpg

prior-design-pd550-wideb.jpg

prior-design-pd550-wideb.jpg

moze kabrio moze kupe, znaci jedan skroman san, sta je to sica.. :)

Link to post
Share on other sites

dobra skanija, bio sam klinac kada sam se prvi put vozio u jednoj, pojava u to vreme znas koja, ono udje komsija u ulicu sa njom, a ona boja brate ko ferari sto fura onakvu crvenu, slicna toj, znaci bolest, unutra 2 kreveta haos. pokretna garsonjera.

za djapea, ma jok brate nismo u Majamiju :D

Link to post
Share on other sites

decko, ti prelazis na dva tocka, tako da tema nije za tebe ;)

hahaha ... mada , poceo sam opasno da bacam na masu - kupim 2 krave i odoh u PM :lol:

Link to post
Share on other sites

H1 truck, onako jedan mat crni sa crnim felnama i ogromnim gumama, sa nekim vojnim detaljima, znaci tenk :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...