Recommended Posts

Pozdrav svima. :)

Javio mi se malo problemcic, al' bi ga resio pre nego sto postane malo veci problem. Pocinju tiho da zveckaju hidropodizaci, ali pocnu tek kada se auto zagreje, pre toga nista. Bregaste su extra, provereno. Ulje zamenjeno. 10w-40 BMW. Ima li neko neku predstavu sta bi moglo biti ? BMW E39 2.0 110kw. Hvala.

Link to post
Share on other sites

Samo GASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS patos..... nije to nova masina da radi kao 1 dana

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

E kod mene nije tako, nakon 10-15 min sto se auto zagreje pocnu da zveckaju. Malo je zbunjivajuce...

Probaj ulje drugog prevaranta(proizvodjaca),verovatno ga razbije kad ugreje motor "ako su hidrostelovi",ako nije mozda uljna pumpa slaba ili nesto trece.

Link to post
Share on other sites

Moje komsije su na Vektri tako govorile cuje se hidro podizac,hidro podizac a na kraju motor prolupao!!! Oteraj to kod nekog majstora malo da pogleda ;)

Link to post
Share on other sites

Nekad sam vozio bmw e30 benzinca: manjao sam hidropodizace dva puta, culi su samo kad je auto hladan, kao sto su ljudi i napisali jer je ulje u karteru. Posle par godina sam imao isti problem kao i ti i ispostavilo se da je ulje bilo na minimumu a da su podizaci bili ok. Znaci kao sto ti je Boban napisao ulje NE VALJA 100%.

Link to post
Share on other sites

Nekad sam vozio bmw e30 benzinca: manjao sam hidropodizace dva puta, culi su samo kad je auto hladan, kao sto su ljudi i napisali jer je ulje u karteru. Posle par godina sam imao isti problem kao i ti i ispostavilo se da je ulje bilo na minimumu a da su podizaci bili ok. Znaci kao sto ti je Boban napisao ulje NE VALJA 100%.

A da li ti je pokazivalo da je ulje na minimumu

Link to post
Share on other sites