Recommended Posts

Jel prelazio neko granicu sa CG samo sa potvrdom o registraciji?

Znaci imam tablicu, nalepnicu, ali nemam saobraćajnu već samo potvrdu...

Zvao sam CG policiju i oni kažu da ako naši puste prelazak oni ne prave problem.

Ali kako je u praksi?

Link to post
Share on other sites

saobracajne se trenutno cekaji po mesec-dva kazu u sup-u nemaju plastike za izradu iste

jedan moj drug je presao uz opomenu da slucajno ne napravi neko sranje e sad jbga kako ko ima srece

Link to post
Share on other sites

Sve zavisi na koga naletis. Sad sam zvao jednog druga, pandur u Podgorici. i kaze da on pusta sto ne znaci da ce i drugi da te pusti. U principu ta potvrda ne vazi u CG. Mogu da te puste na granici ako budu raspolozeni. Sa druge strane mogu da ti naprave problem pri izlasku iz CG. Ja sam pre dve godine vozio sa potvrdom i u Budvi me zaustavio pandur i jedva sam ga namolio da me pusti.

Link to post
Share on other sites

Mogo si bar 10 do 20 "razloga" da mu navedeš :pleasantry: Da te pusti. Meni čim vide 10 "razloga" pustaju makar čoveka da sam zgazio. :lol:

Zvanično može... I naša policija ne pravi problem ni crnogorska... Zvao sam i jednu i drugu...

E sad ako naletim na nekog, ustvari moj ćale, matori čovek, unučići ovo ono....

U svakom slučaju javljam ishod sledeće nedelje...

Link to post
Share on other sites

ne moze se sa potvrdom preko granice. sve i da te puste mozes imati jako velike probleme ako te zaustavi ili ne daj boze da dodje do nekog cukanja.

Link to post
Share on other sites

Na sajtu MUP-a CG imas negde link ka granicnoj policiji pa vidi koji je telefon pa njih okreni. Oni su na granici a ne saobracajna policija. Mislim da ti je to najsigurnije.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Prošo bez problema, tražili dokumenta, dobili lične karte i potvrdu ...

I to je to.

I u odlasku i u povratku ista priča.

Link to post
Share on other sites

Kazem ti sve zavisi, ima nekih zatucanih da te bog skloni. Jednom sam prelazio granicu sa isteklom licnom kartom a imao sam papir da mi se pravi nova. Drzali su me na granici ceo jedan sat, kao zadnjeg kriminalca. Sta jos mogu da zezaju, mada u sezoni na to uglavnom ne obracaju mnogo paznju. Beli karton. Kad udjes u CG imas rok 24 sata da se prijavis u mup.

Link to post
Share on other sites

Ja sam pre 4-5 god iso bez ovlascenja za auto jebavali me malo kod nas na granici i pustili, sad ne znam kako je.

Link to post
Share on other sites

Ja sam prosle god isao sa tecinim kolima na more sa devojkom burazerom i sestrom, meni niko nije trazio ni dozvolu ni saobracajnu od kola ni tamo ni 'vamo... :lol:

Link to post
Share on other sites

ja sam isao pre cetri godine sa tudjim autom izvadio samo punomoc to ti je 750 din. trazili su mi i nasi i njihovi, isto sam isao pre godinu dana na kosovo ista prica trazili su punomoc da vide

Link to post
Share on other sites