4. zvanicni skup BMW Fan Cluba i SDC Stage 2


Recommended Posts

Super je bilo...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

b17m.jpg

Ove M3 nisam mogao da se nagledam..

u9e5.jpg

Domacice su se trudile uprkos nestasici vode :D

ue1q.jpg

Bilo je tu par automobila za svaku pohvalu, ali da ne spamujemo sa 10 relativno istih slika.. ;)

xxkw.jpg

Sve pohvale na trudu za organizatore !

Link to post
Share on other sites

Sve pohvale organizatorima BMW skupa i drift takmicenja......posecenost je bila odlicna,videli su se cak i istaknuti clanovi i tzv *evropskog bmw kluba*.........nadamo se da ce i oni bar u narednih 10-15 godina uspeti da organizuju ovako nesto ,pa da im i mi uzvratimo posetu......jos jednom sve pohvale organizaciji.... :e30:

Link to post
Share on other sites

Ja još uvek ne vozim BMW iako mi je BMW u srcu i bio sam na skupu. A nisam ni iz NS mada nisam ni daleko. Bilo je vrhunski, svaka čast! Koliko je novosađana bilo ne znam stvarno ali meni koji sam došao sa strane je bilo extra. Sve pohvale organizatorima!

Link to post
Share on other sites

e jbmti sunce,zaboravismo kontejner... moramo se obratiti JKP cistoca,da nam obezbedi prevoz za njega na sledecem skupu. ili da ga dovucemo,kao u zikinoj dinastiji! :dance3: bez zezanja,meni bio prvi skup,i bilo je do jaja. svaka cast!

Link to post
Share on other sites

Sve pohvale bilo je odlicno .Novosadjani totalno zakazali,imam osecaj da nije bilo bmw skupa na sdc-u nebi bilo pola publike.Koliko sam ja primetio ekipa iz Loznice je za pohvalu,svaka cast momci.

Link to post
Share on other sites

Sve pohvale bilo je odlicno .Novosadjani totalno zakazali,imam osecaj da nije bilo bmw skupa na sdc-u nebi bilo pola publike.Koliko sam ja primetio ekipa iz Loznice je za pohvalu,svaka cast momci.

Slazem se ... Novosadjani? hm pa oni se i nijednom u godini ne skupe.. na parkingu ... hahhaaaa sem ako Zeljko ne dodje sa Apencom :)

Sto se tice skupa Perfektno !!!!

Link to post
Share on other sites

ne vredi pricati o tome novosadjani i forum i skup i sve... nema tu ljubitelja puno. i to sto ima prebrojis na prste ruke. sve u svemu odlicno! organizovano maksimalno, staza je bila kurton al jebiga nema bolje za sad... bice

Link to post
Share on other sites

Nekako je i reklama slaba, neki drugari iz NS koje sam pozvao telefonom da dodju, bilo je - sta, kako, ovde, otkud?!

Ispada da su ljudi u sustini bili slabo informisani, ali dobro, ako staza ne moze da se resi bar to moze :)

Link to post
Share on other sites

Staza mora da se resi..., i to malo kola sto ima valja sacuvati a ne lomiti po ivicnjacima...

Link to post
Share on other sites