4. zvanicni skup BMW Fan Cluba i SDC Stage 2


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bolje nisam mogao, ko moze nek izvoli sto se mene tice jos sutra... sto se tice novosadjana bilo je oko 300 ljudi iz ns, a marketing je odradjen najjace sto je moglo sa 600e. 50.000 novosadjana je culo kroz marketing za ovaj skup. tako da pustite prazne price o tome kako nisu znali

Link to post
Share on other sites

Bilo je sasvim ok, oko organizacije mislim da nesme niko da diskutuje ko se vec nije upustao u takve projekte. Momcima svaka cast sto su uopste i nesto napravili. Mi smo iz Beograda krenuli sa nekih 40-tak vozila i usput je bilo mnogo lepo videti u sve 3 trake bmw vozila, stranci su poludeli usput sa nama, jer smo se vozili 60-80kmh.

Link to post
Share on other sites

jos jedna informacija za hejtere, 10.500 eura je kostao dogadjaj da se napravi, privatnih para, tako da ko zna bolje nek spremi 20 soma i nek se pokaze...

??? svaka vam dala ! :)

Link to post
Share on other sites

Uvek ce biti hejtera koji ce na bilo koji nacin gledati da sj.bu neciji trud,tako da je dzabe raspravljati i trositi reci na tako nesto,licno sam upoznao desetak ljudi koji su dosli samo da prisustvuju skupu,a da pritom i nemaju Bmw vozilo...

Skup je bio odlican,samo sto je zafalilo vode za Car Wash :lol:

Link to post
Share on other sites

ja bolje nisam mogao, ko moze nek izvoli sto se mene tice jos sutra... sto se tice novosadjana bilo je oko 300 ljudi iz ns, a marketing je odradjen najjace sto je moglo sa 600e. 50.000 novosadjana je culo kroz marketing za ovaj skup. tako da pustite prazne price o tome kako nisu znali

Pa dobro Mirko, nije bilo nekog posebnog hejta, ja sam eto mislio da ljudi nisu culi ali izgleda da jednostavno nisu zainteresovani.. :)

Link to post
Share on other sites

Skup je bio odlican,samo sto je zafalilo vode za Car Wash :lol:

to je samo i iskljucivo moja krivica, kupio sam lavore i sundjere i zakljucao ih u magacin zaboravsi da zaduzim nekog da to odradi, toliko o tome koliko je jednostavno napraviti nesto i pri tome misliti na svaku sitnicu. za jednog coveka nemoguca misija, i zato je bilo sitnih propusta.

Pa dobro Mirko, nije bilo nekog posebnog hejta, ja sam eto mislio da ljudi nisu culi ali izgleda da jednostavno nisu zainteresovani.. :)

bas tako u novom sadu nisu ni za sta zainteresovani, bas ni za sta :(

Link to post
Share on other sites

do jaja je bilo nema sta, ako nista upoznao sam nekolicinu ljudi sa kojima razglabam ovuda mesecima, zao mi je sto nisam upoznao jos neke, ali nisu mi bili ni na kraj pameti, a mimoisli smo se sto puta sigurno. No dobro, bilo je lepo u svakom slucaju.

Link to post
Share on other sites

to je samo i iskljucivo moja krivica, kupio sam lavore i sundjere i zakljucao ih u magacin zaboravsi da zaduzim nekog da to odradi, toliko o tome koliko je jednostavno napraviti nesto i pri tome misliti na svaku sitnicu. za jednog coveka nemoguca misija, i zato je bilo sitnih propusta.

bas tako u novom sadu nisu ni za sta zainteresovani, bas ni za sta :(

:acute:

Sad ce exit tako da ce se zainteresovati :)

Uzivaj extra je bio dozivljaj ceo dan !

Link to post
Share on other sites

Svaka cast MIRKU i još nekolicini ljudi koji su pomogli organizaciju i poturili ledja da se skup i drift odrze......ko ima sta da pridoda u negativnim smislu nek j"e g"""na.......sve je bilo extra....ORGANIZACIJO SVAKA CAST

Link to post
Share on other sites

Zelim da pohvalim organizaciju,bilo mi je jako lepo sresti se sa mnogim ljudima i takodje upoznati druge ljude,druziti se,uzivao sam u svakom trenutku provedenom na skupu i da nisam dosao u nedelju mnogo bi izgubio!Posto je vec bilo dosta slika i svi smo ista kola slikali morao sam da dodam i ovu sliku svojih kola sa drugarom i majstorom Klinikom!

DSCF0693_1.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja sam bio specen da dodjem ali po komentarima i fotkama bih rekao da je bilo super. Nadam se da sledeci skup necu propustiti.

Svaka cast, samo tako nastavite!

Link to post
Share on other sites