E30 VS E36


Recommended Posts

Pa evo, kao sto pise koji je po vama bolji model

od ova 2, za voznju, po izgledu i tako to...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa evo, kao sto pise koji je po vama bolji model

od ova 2, za voznju, po izgledu i tako to...

i ti bi trebalo da se izjasnis :vampire: licno meni je isto bolji e36 jbg lepsa linija auta :(

:vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
i ti bi trebalo da se izjasnis :vampire: licno meni je isto bolji e36 jbg lepsa linija auta :(

:vampire: :vampire:

Pa da u pravu si... Ja sam vise za e36-icu, mada imam neku dilemu ne zam ni sam zasto me sad spopala e30...

Nesto razmisljam jeftinijia je e30-ca, pa moze da se ubaci s50, i sve za manje pare i to dosta manje... ali opet e36 mi je lepsa... Pa bih mozda uzeo e36 318 i fazon ubacio s50

Stvarno ne znam sta da radim ali imam jos vremena za razmisljanje... do 18-te...

Link to post
Share on other sites

jes lijep e 36 ali ipak kockica je auto sa srcem i dusom tako da sam ja za e30 iako da imam pare vozao bi oba i jos bi kolekciji dodao i 2 novija modela trojki :(

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Dragancetom... I moj glas kocki...

A ovako generalno volim 3jke ali iskljucivo u coupe varijanti... 4 vrata mi nije bas neki hit za 3...

Link to post
Share on other sites
Pa da u pravu si... Ja sam vise za e36-icu, mada imam neku dilemu ne zam ni sam zasto me sad spopala e30...

Nesto razmisljam jeftinijia je e30-ca, pa moze da se ubaci s50, i sve za manje pare i to dosta manje... ali opet e36 mi je lepsa... Pa bih mozda uzeo e36 318 i fazon ubacio s50

Stvarno ne znam sta da radim ali imam jos vremena za razmisljanje... do 18-te...

pazi e30 je onako sirov auto jos ako ubacis s50 koji je dosta tesko naci ili m50 recimo 525 dobices azdaju od kockice .... :preved:

Link to post
Share on other sites

Pa evo gledam na mobile.de kakve smesne cene ima e30... to me je najvise nateralo na dilemu, posto cale ima prijatelja koji uvozi kola i te

gluposti a i sa carinom opet je smesna cena...

Link to post
Share on other sites

Problem je sto to sto gledas dzaba gledas.

E36 ne mozes da uvezes, a kamoli E30.

Te cene su smesne, 300e za e30, ali takav je ovde ispod 1000e, a ono sto je dobro, tamo je skuplje nego ovde.

Link to post
Share on other sites

Dobro e36 nisam ni mislio tamo, imamo jedan u rodbini tako da to nije problem ali opet je skuplji od kockice,

pa znaci za koliko moze da se nadje ovde e30 ono 318, 325...

Link to post
Share on other sites
Dobro e36 nisam ni mislio tamo, imamo jedan u rodbini tako da to nije problem ali opet je skuplji od kockice,

pa znaci za koliko moze da se nadje ovde e30 ono 318, 325...

Opet si naivan.

E30 mozes da kupis od 500-4500eura u srbiji. Ako hoces vrh auto dacu ti broj od lika, prodaje 320is M Power, zo je kao zamena za M3 radjen za Italijansko trziste, trazi 4200 i ima da se ulozi jos para.

Ali nema sanse da naletis na kockicu u takvom stanju, ali ja ti kazem ima sitnica i njoj da se srede.

Ja sam prodao 320i 85god za 2200e, a taj sto je kupio od mene je prodao za 1600.

Pocni da gledas po oglasima, pa ces brzo shvatiti sta je sta... Ovako, gledas na forumu neku ludu kocku i ocekujes da te izadje max 1500eura, a to je druze nesto sto bi trebao i ti tako mlad da si prerastao.

Dobae E36 sedan ne mozes naci ispod 5000, a extra ispod 6000.

E36 coupe, odma dodaj bar 1000e na prethodno.

Mozda su moji standardi previsoki sto se tice kvaliteta auta, ali to sto ti pricam su cene za modele kakve ti zamisljas.

Mislim, imao sam i ja manje od 18 godina i bio sam siguran da cu za 18ti rodjendan dobiti Golfa 2 dizela.

Onda sam poceo da se budim iz sna i shvatio sta je realnost.

Link to post
Share on other sites
Opet si naivan.

E30 mozes da kupis od 500-4500eura u srbiji. Ako hoces vrh auto dacu ti broj od lika, prodaje 320is M Power, zo je kao zamena za M3 radjen za Italijansko trziste, trazi 4200 i ima da se ulozi jos para.

Ali nema sanse da naletis na kockicu u takvom stanju, ali ja ti kazem ima sitnica i njoj da se srede.

Ja sam prodao 320i 85god za 2200e, a taj sto je kupio od mene je prodao za 1600.

Pocni da gledas po oglasima, pa ces brzo shvatiti sta je sta... Ovako, gledas na forumu neku ludu kocku i ocekujes da te izadje max 1500eura, a to je druze nesto sto bi trebao i ti tako mlad da si prerastao.

Dobae E36 sedan ne mozes naci ispod 5000, a extra ispod 6000.

E36 coupe, odma dodaj bar 1000e na prethodno.

Mozda su moji standardi previsoki sto se tice kvaliteta auta, ali to sto ti pricam su cene za modele kakve ti zamisljas.

Mislim, imao sam i ja manje od 18 godina i bio sam siguran da cu za 18ti rodjendan dobiti Golfa 2 dizela.

Onda sam poceo da se budim iz sna i shvatio sta je realnost.

Da u pravu si... Ja vise gledam neku najobicniju pa da je ja sredjujem to mi je cilj, ja sam vise za tuning, za styling manje

Link to post
Share on other sites

Dobri su mi i E30 i E36...E30 vozim trnutno a E36 bih vozio kad bih imao kinte da ga kupim ali nikao bez E30 u garazi!!!

Vidi kako ja gledam...E36 je za nase uslove jos uvek kao noviji auto i tako to...a E30 je legenda i kada ga imas onako max. skockanog svako pre zpazi njega nego E36.Drugo,kad stane neki tatin sin na semaforu i pocne da ti naroguje i kao te ismeva zato sto vozis tu 'staru kantu' a ti ga do narednog semafora onako izujes da ti se izgubi iz svih retrovizora pa kad stane,on stane ili iza tebe ili tri trake dalje jer da moze u auspuh bi uso od bedaka!!!

Tako ja gledam na to,mozda i gresim... :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
Dobri su mi i E30 i E36...E30 vozim trnutno a E36 bih vozio kad bih imao kinte da ga kupim ali nikao bez E30 u garazi!!!

Vidi kako ja gledam...E36 je za nase uslove jos uvek kao noviji auto i tako to...a E30 je legenda i kada ga imas onako max. skockanog svako pre zpazi njega nego E36.Drugo,kad stane neki tatin sin na semaforu i pocne da ti naroguje i kao te ismeva zato sto vozis tu 'staru kantu' a ti ga do narednog semafora onako izujes da ti se izgubi iz svih retrovizora pa kad stane,on stane ili iza tebe ili tri trake dalje jer da moze u auspuh bi uso od bedaka!!!

Tako ja gledam na to,mozda i gresim... :preved: :preved: :preved:

e za tatine sinove se potpune slazem... cale mu kupi dzipcica pa misli ono... i ne bi znali da se snadju bez mamice i tatice a

takvih je dosta... Nego kolko ja vidim sve vuce na e30...

Link to post
Share on other sites

kupis sebi 325 e30 i ima da uzivassssssssss u voznji jer neznam vozam samo kockice tj i ostale bmw-ove ali kockice su meni ipak nesto najdraze jednostavno je to auto u kojeg se zaljubis i koje ti udje u krv a e36 po meni takodjer dobar auto ali ipak nema on taj imidž povjest i nepruza taj osjecaj ni priblizno ko kockica

Link to post
Share on other sites