E30 VS E36


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al ste izvizdali po oFF-u :)

Vise cenim e36 ali e30 mi je drazi ! :)

Link to post
Share on other sites
:) To kao iz onog starog vica kad je zensku dohvatio neki kamiondzija i ne pusta je a ona ga pita "citas li ti sta?"

To ti pricam, nije stvar u lovi nego u dioptriji.

Lekar morao dobro da promisli pre noego sto pocne sa zahvatom, a majstorcina dovati cekic i odma udri.

Drugarica je ocigledno vise cenila resenost i eksplozivnost...

Ali znam ja i dobrih doktora nauka, koji nemaju devizu dvaput meri, jednom seci nego nema sta da se meri - odma deri!

Link to post
Share on other sites

Ma...nismo mnogo skrenuli sa teme...svasta smo ovde decku nabacali...

Eh,sad....Cinjenica je da se vecina nas ovde pre okrene za dobrim BMW-om nego za dobrom ribom,mada ponekad je jako tesko odluciti se....

Joooj...bre Gagi..pa ovo bas i nije za preporuku! :acute:

A za kim/cim se dobre ribe okrecu?

Link to post
Share on other sites
Ma...nismo mnogo skrenuli sa teme...svasta smo ovde decku nabacali...

Joooj...bre Gagi..pa ovo bas i nije za preporuku! :preved:

A za kim/cim se dobre ribe okrecu?

LJiljo ti sigurno ne treba da brines zbog toga....Ako bi promakao BMW ti ne bi!!! :) Sta reci????Imas sve!!!:preved:

Nisam mislio nista lose samo sam potegao jednu cinjenicu!Ako gresim neka me isprave????

Na zalost za godistem,ako je auto preko 2005-og,nema promasaja!!! :preved:

Cast izuzetcima,u koje ubrajam i tebe,i ako te ne poznajem ipak sam izvukao takav zakjucak.

Evo pomogli smo jos malo temu i deckovo pitanje....Znaci:Sto noviji BMW da kupi ako zeli da bude vidjen!!!!!!!!!!!! :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
LJiljo ti sigurno ne treba da brines zbog toga....Ako bi promakao BMW ti ne bi!!! :) Sta reci????Imas sve!!!:preved:

Nisam mislio nista lose samo sam potegao jednu cinjenicu!Ako gresim neka me isprave????

Na zalost za godistem,ako je auto preko 2005-og,nema promasaja!!! :preved:

Cast izuzetcima,u koje ubrajam i tebe,i ako te ne poznajem ipak sam izvukao takav zakjucak.

Evo pomogli smo jos malo temu i deckovo pitanje....Znaci:Sto noviji BMW da kupi ako zeli da bude vidjen!!!!!!!!!!!! :preved: :preved: :preved:

kad bi kupovao auto po tome kolko cu i od strane koga biti vidjen i dal ce se zenske okretati zamnom nebi nikad auto uzeo pjeske bi hodao tj. kupuj auto po svom gustu a sponzorusama je svejedno njima je mjesto svakako ispod volana i na spustenom sjedalu

Link to post
Share on other sites
kad bi kupovao auto po tome kolko cu i od strane koga biti vidjen i dal ce se zenske okretati zamnom nebi nikad auto uzeo pjeske bi hodao tj. kupuj auto po svom gustu a sponzorusama je svejedno njima je mjesto svakako ispod volana i na spustenom sjedalu

Potpisujem!!!!!Zbog toga sam i rekao 'na zalost'!!!!!!!!! :) Ovo je samo bio odgovor na pitanje!

Nikad nisam vozio aute koji se,nekom tamo svidjaju,ili im se neko tamo divi vec za svoj gros!!!!

:preved:

Link to post
Share on other sites
Ja pitala za kim/cim se dobre ribe okrecu...a ne sponzoruse...:preved:

Ja lepo odgovorio...Na zalost vecina njih su takve!!!!!!!!Ono malo sto je ostalo i ne mora da se okrece,moze lagano da te pogleda u oci i.... :)

Odosmo u 'off'....

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
Pa da u pravu si... Ja sam vise za e36-icu, mada imam neku dilemu ne zam ni sam zasto me sad spopala e30...

Nesto razmisljam jeftinijia je e30-ca, pa moze da se ubaci s50, i sve za manje pare i to dosta manje... ali opet e36 mi je lepsa... Pa bih mozda uzeo e36 318 i fazon ubacio s50

Stvarno ne znam sta da radim ali imam jos vremena za razmisljanje... do 18-te...

potpisujem ;)

Link to post
Share on other sites

Vozio sam i E30 coupe i sada vozim E36 coupe. Oba su mi draga, posebno E30, jer je to bio moj licni prvi auto pre 7 godina. Ali iskreno auti su nebo i zemlja po svemu. E 30 jeste legendarna kockica, ali e36 coupe je auto iznad svih. To je moje misljenje.

Link to post
Share on other sites