Recommended Posts

Odlicna petarda... Samo po mom ukusu,ove felne nisu za njega... Prava felna za njega je neka old school mrezasta felna... Ali sve u svemu,svidja mi se! :D

Link to post
Share on other sites

Bice jos slika enterijera,kada ugrabim malo vremena da i to ubacim..Motor je 92kw,ima abs,siber,servo naravno bez njega ne moze :D mozda ima jos nesto od opreme pa sam preskocio :D Ove felne su za pocetak Mak 16 prave se u Italiji,planiram da uzmem neke BBS felne cim uspem da nadjem,te koje ja ocu retko se nalaze pa ako na letim na njih uzimam i ove prodajem.Auto je kod mene 2 godine,i bice jos dugo godina kod mene :)I necu ga prodati,ostaje kod mene zauvek :) U planu me je da ubacim jaci motor i da ga spustim malo i tako to :)Imam 2.7 ETA motor koji ceka da se ubaci,opruge treba da mi uskoro stignu pa da polako pocnem da sredjujem malo po malo ;) :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ma jes bole te stojko sta pise u saobracajnoj, ja bih voleo da mi u saobracajnoj pise 40kw...

Meni kad su carinili auto stavili da je 92 god a on u stvari 94, verovatno to uradili da bi im bila manja carina ili porez...

Link to post
Share on other sites

meni su stavili da je 82 a ustvari je 87 verovatno zbog carine i poreza :D,tako da je ovo dobro reg. mi je bila 17000 sto je dobro..a auto je uvezen iz Svedske :)

Link to post
Share on other sites

Moj je uvezen 2002 iz Nemacke...

Ne bih ni znao za godiste da nisam kucao na vin decoder, posle zovem prethodnog vlasnika i on mi kaze, kao nisam smeo da ti kazem kad si dosao da gledas kola jer bi pomislio da je nesto muvano kucano i tako to, u svakom slucaju bolje sto su ga omatoreli jer je i porez na prenoz manji :D

Link to post
Share on other sites

Polako i moram,drugacije ne mogu od meseca do meseca jedno po jedno :)A novaca nikada dosta :D A volje uvek ima :) Uskoro treba da mi stignu opruge pa cu malo da ga spustim :)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...