Ne mogu vise da trpim!


Recommended Posts

Ljudi pomagajte ako Boga znate. Kupio sam 320d karavan.

I imam problem sa prozorima (malo manje sa zadnjim).

Na svaju neravninu zveckaju, kada su skroz zatvoreni, kada 3mm spistim malo su tise.

Ako je neko imao isti problem, ili zna kako da resim, neka pise...

Nije frka kad mogu da vozim sa otvorenim prozorima, ali kada moram da ih zatvorim nastaje pakao.

POMAGAJTE!!!

Link to post
Share on other sites

Uzmi tecni sapun ili glicerin i nasipaj u kedere i vodjice gde klizi staklo, to ce da smanji trenje ako je do toga a verovatno jeste. Ne kosta puno da probas.

Link to post
Share on other sites

Sestra moja je imala sličan problem na Fiat Stilu- epilog: nakon par nedelja zvečanja suvozačev prozor je puko u vožnji. Razlog- dosta sitnih kamenčića tj. krupne prašine sa spolje strane prozora ali unutar vrata. Preventivno se i vozačev prozor demontirao i očistio ali na njemu nije bilo toliko prljavšitne...

Ne znam koliko je problem skinuti tapacire na e46 i doći do prozora, ali mislim da je to jedini način kompletno srediti mehanizam i očistiti stakla...

Link to post
Share on other sites

Sestra moja je imala sličan problem na Fiat Stilu- epilog: nakon par nedelja zvečanja suvozačev prozor je puko u vožnji. Razlog- dosta sitnih kamenčića tj. krupne prašine sa spolje strane prozora ali unutar vrata. Preventivno se i vozačev prozor demontirao i očistio ali na njemu nije bilo toliko prljavšitne...

Ne znam koliko je problem skinuti tapacire na e46 i doći do prozora, ali mislim da je to jedini način kompletno srediti mehanizam i očistiti stakla...

Primetio sam i kod mene prljavstine, ali mislim da ona ne utice na moj problem. Hvala u svakom slucaju, obraticu paznju. Jednom prilikom sam pokusao da skinem tapacir ali sam odustao kad sam skinuo plastiku, jes je sve okolo zalepljeno onim crnim cudom, nazvao bi ga bitumen. Kada su otvoreno ne cuje se nista.

Link to post
Share on other sites

da se nadovezem na temu, sta raditi kada krene prozor da krcka ako me razumete, sporije se dize spusta.. i cuje se kako pucketa, do cega je i kako resiti problem

najverovatnije je vodjica pri kraju

Link to post
Share on other sites