Recommended Posts

Pozdav svima,

osecam da su postojeci zvucnici na mom 525D pred crkavanje. to se manifestuje krckanjem kada se malo vise pojaca, a i iskreno nisu bas nekog kvaliteta.

Koje mi zvucnike preporucujete?

Uslovi:

- da su dobri a ne mnogo skupi (hehe) ( svakom slucaju da su bolji od sadasnjih )

- da su fabrickih dimenzija, tj. da ne treba nista da busim, prepravljam itd.

Jos jedna stvar, ali da ne otvaram novu temu.

Desava mi se da mi se muzika sama od sebe ugasi, dakle radio stanica ide normalno i odjednom prestane. gasenje i ponovno paljenje auta nekad resi problem, a nekada ne.

Sta bi moglo da bude?

Hvala

Link to post
Share on other sites

Pa to sto ti se gasi muzika je verovatno u defektu BM53 radio modul.Prvo se gasi po malo a onda ce da se ugasi jednom za sva vremena.Mislim da moze da se popravi kod ovih domacih majstor kvarisa nacices vec na forumu kod koga i za koliko ako te bude zanimalo.Moguce da krckanje na zvucnike dolazi zbog istog problema....

Sto se tice zamene zvucnika.....to je makar stvar jasna.Koliko para toliko muzike....U principu ispod 3 stoje koliko ja znam tesko da mogu da se izmene svi zvucnici a da nesto valjaju.Sad je jos pitanje jel kod tebe DSP sistem ili obican to jest bez DSP-a?

Link to post
Share on other sites

pa posto tako vec pitas vrlo je verovatno da nemas DSP.Jel bi u suprotnom na ekranu na glavnom meniju do sada primetio DSP opciju.

Link to post
Share on other sites