Recommended Posts

Evo da se predstavim, ja sam Lazar i oduvek su me fascinirali oldtajmeri, posebno bmw! U prilici sam da dodjem do jednog retkog primerka ali nemam tacne informacije o kom tipu se radi. Da li postoji neki sajt gde mogu po broju sasije dobiti sve fabricke informacije o tom automobilu? Hvala unapred, pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Pozdrav dobrodosao i ja sam od skoro upao u pricu sa oldtimerima al sam amater totalni radim nesto sa prijateljim koji se razumeju mozes me kontaktirati pa cemo iskopati informacije.

Link to post
Share on other sites

Saznao sam informacije o autu. U pitanju je BMW 2000 tilux iz 1970. godine. Da li neko zna nesto vise o ovom automobilu? Koja mu je vrednost, kako bi znao oko dogovora za cenu ako ga uzimam. Hvala! Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Pogledaj cene preko pa podeli sa tri ako nije full sredjen,ako je u full opet je ovde duplo jeftiniji,to ti je ovako u najgrublje receno,jer tamo je velika potraznja za oldtimere,ovde se nema ni za osnovno,nisam trgovac samo cesto menjam kola ali nikad teze nisam prodavao kola do sad.

Link to post
Share on other sites

Narod para nema, pa su i cene pale, ali kad su Oldtajmeri u pitanju nikad nisi načisto koliko para će ti tražiti za njega. Mnogi misle da to vredi "....koliko kilograma auta, toliko zlata.....". Nek ti je sa srećom.

Link to post
Share on other sites

Nemam slike zato sto ga jos nisam pazario. Soji u garazi vec 25 godina, prljav je ceo, cak su i kokoske svasta radile po njemu, ima malo korozije ali nije truo nigde i motor je dobar. Kompletan je sto se tice lajsni i ostalih sitnica. Covek mi trazi 1700 eura za njega pa bih voleo da se malo konsultujem sa poznavaocima ove oblasti. Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...