Recommended Posts

U prilici sam da kupim BMW 2000 tilux ili ti iz 1970. godine. Stoji u garazi vec 25 godina, prljav je ceo, cak su i kokoske svasta radile po njemu, ima malo korozije ali nije truo nigde i motor je dobar. Morao bi da se farba i neko sitni limarijski radovi. Kompletan je sto se tice lajsni i ostalih sitnica. Covek mi trazi 1700 eura za njega pa bih voleo da se malo konsultujem sa poznavaocima ove oblasti. Nemam slike, na zalost. Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

vec si to rekao u jednoj temi i dobio si neke savete. Vise od toga, bez fotografija, gledanja uzivo i to od strane nekoga ko se razume u tematiku, sumnjam da ces dobiti. Meni taj auto ne vredi ni 200 eura. Ruzan je, mator a pored toga je i kokosinjac. To je samo jedno misljenje, koje ti nista ne pomaze osim eventualno da se iznerviras.

I sta je cilj kupovine, popravka pa prodaja ili da ga zadrzis za sebe i budes ponosni vlanik malog dela bmw istorije?

Link to post
Share on other sites

das meni broj coveka da ga kupim a tebe castim

Link to post
Share on other sites

Hehe, pa nije problem, samo ako ga ja ne kupim dacu ti broj i lokaciju. A jel znas ti nesto vise oko cene na osnovu ovoga sto sam napisao, da znam oko pogadjanja? Pozdrav!

Link to post
Share on other sites