Recommended Posts

Zanima me da li neko zna kad izlazi novi model x6 video sam da je u prodaji neka limitirana serija,a nesto procitao da posle toga sledi 2014. godine novi model x6 ,pa da li je to tacno?

Link to post
Share on other sites

Trebao sam da menjam mercedes za 635d uz moju doplatu to je propalo jer je trazio po mom misljenju previse,sada mi treba auto sa cetvoro vrata nista od kupea,imam vec dosta zainteresovanih kupaca za e klasu,pa mi je u planu x6 35d,pitam kad izlazi novi model,da ne prodjem kao sto sad kad je izbacen x5 novi prethodni koji je odlican sad moze nov da se kupi za 45k,cesto menjam kola pa ne bi bilo dobro da puno izgubi na vrednosti za kratko vreme.

Link to post
Share on other sites

Koliko je realno verovati italijanima kod kupovine ovog modela i generalno kolko ja znam bije ih los glas za polovnjake,sta se desava kad cena se razlikuje za isti modelisto godiste x6 po 15 hiljada kad poredim sa cenama u austriji? A definitivno su u austriji najjace cene kod bilo kog modela.

Link to post
Share on other sites

Pa ja bogami vise x6 ica vidjam po srbiji nego u austriji osim ako neko od srba nece da placa troskove za 300KS ne bitna marka,a ne treba mu ni 150 ako neceda placa kazne.Nego ima neko iskustva sa kupovinom auta u italiji kolko su realne kilometraze itd.

Link to post
Share on other sites

To sto imaju zivot ne znaci da ne posecuju forum,valjda svi imamo neki svoj zivot pa smo ovde,nemam nameru da vodim raspravu u nekom bezveznom smeru,postavio sam pitanje ako neko moze da da odgovor hvala,ako ne opet dobro...

Link to post
Share on other sites

Ici cu u oktobru u italiju svakako pa cu videti da pogledam neki x6,stvarno je ogromna razlika u ceni italija-austrija,a dal su mogli da ih tolko razvale za 3-4 godine,ne znam videcu,ne zurim imam auto koji mi odgovara cak mi i drugar koji su menjao mercedes e klase za konkretno x5 kazu da to ne radim,da mi je ovo udobniji auto,al se meni nesvidja izgled i malo vise volim bmw i to je sve.

Link to post
Share on other sites

Nisu sva kola iz Italije unistena i razvaljena ali sto se dovozi kod nas uglavnom je tako jer je bitno da budu sto jeftinija ! Radio sam dosta kola iz Italije koja su u dobrom stanju dosla ali su to uglavnom skuplja kola kao taj X6 sto ti hoces ! Bitno je da ne kupujes na placu nego od vlasnika ! Ja sam nasao stila 2003 sa 63000 km prave tako da ako ima to ima i dobar X6!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Moguce da u italiji ima da se nadje i dobar auto ne sumnjam, ali ja nemam iskustva sto se tice italije, bio sam i pogledao par komada koje sam predhodno nasao na oglasu koji su bili jeftiniji u poredjenju sa austrijom, uglavnom ishabani volani, rucica menjaca govore da nije realna kilometraza na satu kod nekih se na prvo paljenje primeti los rad motora, gledao sam uglavnom x5 x6 i mislim da nebi vise gledao u italiji kola sto naravno ne znaci da uz vise truda ne moze da se nadje valjan primerak. Moje iskuvo govori da je najbolja cena kvalitet Nemacka,tamo sam lako nasao auto sa svom papirologijom istorijom nije bmw al sam jako zadovoljan cenom i stanjem, ako nekog interesuje procedura itd slobodno neka pita.

Link to post
Share on other sites

Imao sam za zamenu e klasu, kupio sam sad cayenne turbo i mislim da se necu pokajati, al sve jedno mi je trebao auto na austriske tablice, hvala u svakom slucaju ako ke neko zainteresovan za e-klasu na prodaju je 320 disel panorama amg paket........

Link to post
Share on other sites