Recommended Posts

Evo i ja sam odlučio da predstavim svoju kockicu, auto je 86. godište, poseduje skoro sve od opreme. Video sam ga pre par meseci, i oduševio se, a taman kad sam kupovao auto pre mesec dana ovaj BMW je bio na prodaju, sve se poklopilo. U pitanju je M10 motor, 1800 ccm (66kw), karburator. Auto je bez mane, jedino sto mu po meni fali je jači motor, neki šestak, ali možda i to bude jednog dana.

Auto od opreme poseduje:

Klimu

M tech branike i pragove

Xenone

Električno podešavanje retrovizora

Električne podizače stakala

Kožna sedišta iz E36

Originalni BMW alat

Centralno zaključavanje

Alarm

Alu felne 17ice

Set zimskih guma sa felnama i original ratkapnama 14ice

CD radio Sony i Pioneer elipse

Patosnice BMW letnje i zimske

Masku za hladno vreme

Auto je bio ovakav kada sam ga tek kupio:

IMG_5112.jpg

IMG_5115.jpg

IMG_5108.jpg

Poskidao sam ove bele trake na šoferci i zadnjem staklu, kao i ove nalepnice na zadnjem staklu, ostavio sam samo bočne nalepnice na kojima piše BMW motorsport. Hteo sam da skinem i ovu boju sa stop svetala, ali je to teško izvodljivo pa ću videti da ih zamenim.

IMG_5121.jpg

IMG_5146.jpg

IMG_5156.jpg

IMG_5159.jpg

Alat (BMW Heyco) je bio malo korodirao pa sam ga očistio kao i ovaj plastični držač za alat:

IMG_5179.jpg

IMG_5184.jpg

Kazaljke na instrument tabli urađene u crveno, a nakon toga stavljeni i prstenovi:

IMG_5207.jpg

IMG_5208.jpg

IMG_5221.jpg

IMG_5232.jpg

IMG_5254.jpg

IMG_5261.jpg

IMG_5266.jpg

Ubrzo posle kupovine zamenjeno ulje i svi filteri:

IMG_5274.jpg

Malo kozmetike :) :

IMG_5278.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala Deki :rolleyes: Bio sam u radnji gde se prodaju boje i lakovi i kaze mi da ovo sa cime je farbano ne moze da se skine a da ne ostetim plastiku. Bas sam gledao stare slike, vidi se da su stopke kao nove, a i lepse izgleda kad nisu ofarbane.

Link to post
Share on other sites

I meni isto, sve sam nalepnice poskidao, bas je ruzno bilo. Jedino mi se ove nalepnice sa strane svidjaju pa sam njih ostavio. :rolleyes: I ove stopke mi bas kvare izgled, pitacu na jos nekim mestima moze li ova boja da se skine, nadam se da cu uspeti. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Gume su mi 215/40 R17 i napred i pozadi. Prednje su nove, a zadnje moram da menjam posto su lose. Nasao sam dve gume 225/35 R17, kao nove, zanima me da li mogu ove gume da mi stanu pozadi, sire su samo za 1cm od ovih mojih, a visina gume je skoro ista? :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

super ti je kocka...rado bi i ja posedovao jednu takvu i kao sto kazes bar da je i neki sestak unutra sa bar 150 konjica :D

a sto se tice stop svetla probaj sa vodenom smirglom P2000 ili jos bolje P2500 pa posle toga poliranje ja sam tako drugaru na e36-ici vratio stopke u fabricko stanje...

Link to post
Share on other sites

nece moci tako da ih vrati do kraja, a i ako uspe ima da trlja satima... ja sam se tako cimao sa stopkama i nakon sat vremena smirglanja jedva da se malo bolje videla pozicija kad je upaljena... inace sto se tice kocke... reci su suvisne auto je odlican, i slazem se sa ostalima odlicno je sto si skinuo one nalepnice, bas su bile visak... u zdravlju da se vozis i dobrodosao :e30:

Link to post
Share on other sites

nece moci tako da ih vrati do kraja, a i ako uspe ima da trlja satima... ja sam se tako cimao sa stopkama i nakon sat vremena smirglanja jedva da se malo bolje videla pozicija kad je upaljena... inace sto se tice kocke... reci su suvisne auto je odlican, i slazem se sa ostalima odlicno je sto si skinuo one nalepnice, bas su bile visak... u zdravlju da se vozis i dobrodosao :e30:

ja sam tako skinuo farbu bez neken muke i ispolirao i ispalo extra sijaju kao nove...sad neznam mozda zavisi i od boje kojom je prskano... ;)

Link to post
Share on other sites