Recommended Posts

TREBA MI SAVET KOME DA SE OBRATIM JER IMAM PROBLEM SA VOLANOM,TJ. KADA SAVIJEM PUN LEVI ILI PUN DESNI PONEKAD MI ZAGLAVI VOLAN I NEMOGU DA GA VRATIM U POCETNI PRAVAC. ONDA GA POMERIM TAKO MALO NAZAD ILI NAPRED I ON POPUSTI. ZATO MI JE POTREBNA POMOC KOME DA SE OBRATI ILI DA MI KAZETE STA TO MOZE BITI, KAKO DA RESIM TO. CUO SAM DA TU IMA NEKAKVO POZICIONIRANJE VOLANA , PA VAS PITAM DALI JE TO TO ILI NESTO DRUGO. POZDRAV

Link to post
Share on other sites

isti problem sam imao i resio ga tako sto sam zamenio šipku volana, jer u njoj ima lezaj koji se osuši i prospe. sve sam to odradio kod igora u zucama za smesne pare. druga opcija je da ti je pukao onaj jezicak za zakljucavanje volana, i ako jeste samo ga izvadi i teraj dalje

Link to post
Share on other sites

isti problem sam imao i resio ga tako sto sam zamenio šipku volana, jer u njoj ima lezaj koji se osuši i prospe. sve sam to odradio kod igora u zucama za smesne pare. druga opcija je da ti je pukao onaj jezicak za zakljucavanje volana, i ako jeste samo ga izvadi i teraj dalje

JESILI TAJ PROBLEM IMAO NA E36 ILI E46? I KOJU SIPKU VOLANA ,MISLIS VALJDA NA GLAVU UPRAVLJACA?A OVA DRUGA OPCIJA MALO NEVEROVATNA JER TO RADI SAMO POVREMENO.I DALI BI MOGAO DA MI POSALJES BROJ TOG IGORA DA SE CUJEM SA NJIME. POZDRAV
Link to post
Share on other sites