Recommended Posts

Pošto znam da su prošle godine bile održana 2 show-a na Adi , zanima me samo kada su datumi održavanja istih

Hvala

LP

Perki

Link to post
Share on other sites

18.05.2008 - Tuning Styling Show® & Drift day na karting stazi Ada Huja na Karaburmi.

14.09.2008 - Tuning Styling Show® & Drift day na karting stazi Ada Huja na Karaburmi.

Link to post
Share on other sites

18.05.2008 - Tuning Styling Show® & Drift day na karting stazi Ada Huja na Karaburmi.

14.09.2008 - Tuning Styling Show® & Drift day na karting stazi Ada Huja na Karaburmi.

Zahvaljujem na brzom odgovoru

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

idemo kao klub .....

Link to post
Share on other sites

Izadješ na primer kod crkve vasilija ostroškog (kod bazena 11.april), pa ideš studentski grad, fontana, opština novi beograd, ublevar mihajla pupina (ulica na kojoj je zgrada SIV-a), brankov most, tunel, levo ka domu omladine, desno u 29.novembar, i pičiš pravo, prođeš pančevački most i posle jedno kilometar imaš skretanje levo piše ada huja...

Ima i brdo drugih načina, npr

mostarska petlja sa auto puta, kneza miloša, takovska na 29.novembar i opet isto na kraju...

Link to post
Share on other sites

nemoj da vas zmija ujede pa da se slucajno vratite bez milion slika ......

Link to post
Share on other sites
Kako se dolazi do Ada huje,mislim kad ides iz NS-a auto putem

bolje ti je da ides preko kaca,pa izadjes na put ZR-BG i samo picis pravo,imas jedno skretanje posle mosta i direkt si na adi,blize je,nema guzve,nit prolazis puno kroz bg,garantovano najblizi i najjednostavniji put..........ja sam do sada tuda isao na adu

Link to post
Share on other sites

Krivo mi ko psu što nisam mogao doći , ali jebiga obaveze neke a i auto raskopan , brusimo se za 9 mjesec šta drugo reć

Link to post
Share on other sites

Pa o moja baba bi isla tako da ima V8 4.4 motor na ledjima, mene licno odusevila ona kocka sto se raspada, otpadaju tockovi, upadaju dizalice u sajtnu, ali baja je ubacio 3.5,zavario sper i tera je kao da je ukrao hahahaha

Sve pohvale takodje i za narandzastu kocku i onu plavu cabrio, o Bokiju nema puno da se prica :D

Link to post
Share on other sites