Recommended Posts

Duze vreme vec kupujem delove po celom gradu. I sve te ljude znam. I na zalost se slazem sa svim predhodnim postovima. Ovi u alone prodaju dosta fals i polovnih delova. Kao da su novi i original. Jednom prilikom kada mi je trebalo kuciste termostata oni su mi trazili za polovno oko 4000din kao na njemu su i senzori za temperaturu, koji mi inace netrebaju. I ja ne budi lenj i nazovem deltu i ako novo za e30 m20 kosta 2900din novo. Pa ti sada vidi. I toga ima jos dosta. Tipa njihovi silen blokovi zadnji izdrze godinu dana itd i tako u vecnost. i to naravno samo delovi. Hvala ti boze pa nisam morao da probavam njihove usluge servisa, a znam mnoge koji jesu, jednom eventualno dva puta.

A ika e on je lik..... Znam da mu tamo trenutno radi tamo neki smesni lik koji koji je ili lud ili patoloski lazov. Ima covek juga koji ide 200km/h UZ BUBANJ POTOK ali na plin i ne muci se. Prodaje ga i trazi oko 5000E za njega.

Pa ako je neko zainteresovan za menja BMW za pravu masinu zna gde ima :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Alone navlaci musterije jer "povoljno" ugradjuje delove ,ustvari prodaje takvo djubre koje bi svaki posten majstor odbio da ugradi.Ljudi se navuku jer sve imaju na jednom mestu.Njima je u cilju da jedan deo prouzrokuje lancani kvar drugih,tako osvaruju veci profit...Sto bi rekao Nidza Crveni:Dok je ovaca bice i vune!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nissens hladnjak za e32 9500 dinara, u prodavnicama po gradu isti, od istog proizvodjaca i do 22880 dinara. Ko je tu lud

Link to post
Share on other sites
a kake to veze ima sa ikom?

Ima sa Aloneom, 22880 je njihova cena, a prava maloprodajna je 9500. Mogu ti jos objasnjavati ali ti je ton los

Link to post
Share on other sites

Naslov teme je izmedju ostalog i prodavnice za izbegavanje.

Ne recimi samo da sam promasio temu.

U principu su sve BMW prodavnice za izbegavanje.

A u znak dobre volje dacu ti poblize informacije na PM

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja sam menjao lamelu i korpu na mojoj 330 xi e46... interesuje mi da l' je ko od vas menjao

i koliko je placao ...cisto da znam. A da, i hladnjak sam morao da zamenim .... isto pitanje,

da li je neko menjao i koliko je placao ....?

Link to post
Share on other sites

Hladnjak za moju sedmicu kosta 9500 dinara, a po prodavnicama u gradu od 160 evra do 22800 dinara. Iz izlozenog proizilazi da si ga preplatio 2,5 puta.

Link to post
Share on other sites

Mozda malo od teme ... ali i dalje se radi o servisiranju auta.

"Hladnjak za moju sedmicu kosta 9500 dinara, a po prodavnicama u gradu od

160 evra do 22800 dinara. Iz izlozenog proizilazi da si ga preplatio 2,5 puta." - ako sam ja hladnjak za zamenom platio 22000, kako sam ga preplatio 2.5 puta ?

Link to post
Share on other sites

"Hladnjak za moju sedmicu kosta 9500 dinara, a po prodavnicama u gradu od

160 evra do 22800 dinara. Iz izlozenog proizilazi da si ga preplatio 2,5 puta." - ako sam ja hladnjak za zamenom platio 22000, kako sam ga preplatio 2.5 puta ?

22:9.5=2,315789474

Inace zamena kosta 800 dinara

Zao mi je

Link to post
Share on other sites

Svi vi vozite razlicite tipove vozila a ponasate se kao da je hladnjak isti za sve modele! Kod vozila sa automatskom transmisijom hladnjak poseduje jos jedan hladnjak unutra pa je cena takvih znatno visa.lHladnjaci prve ugradnje kod BMW-a su Lr,Behr i Sofica....Za komentarisanje cene vazna je cinjenica da li je u pitanju neki gore markiran ili neki Turcin,Kinez na kome nema imena proizvodjaca (sto se kaze nema ni tatu ni mamu).

Link to post
Share on other sites