Recommended Posts

Prica sa E39 se zavrsila kako se zavrsila...na zalost. Ponovo su me gledali kao vanzemaljca kada sam trazio manuelni BMW,sto je moje sanse da nadjem dobar svelo na nekih 10%. U BMW-u su mi rekli da nemaju,ovi ostali kao,tesko ces ti to naci,neki cak i,pa zar to postoji?..... Vecina koje sam pogledao,E46,E39,E60,E90,bili su daleko od onoga sto hocu....i onda slucajno,verovali ili ne,u KIA salonu,udjem onako bez veze i pitam za BMW,tip prvo kaze nema,rekoh onda za manuelni nije ni cuo,ali lupim onako...kad ono...kaze mali crnja da su prethodne veceri uzeli neki u zamenu...i tako ja ga video onako prljavog i ne sredjenog i odmah ga kupio....

Da ne davim....2007,328i od 3L i 230KS sa predjenih 76000 milja,od opreme nema navigaciju i el.podesavanje sedista,ostatak je tu.

c3rs.jpg

59wq.jpg

fvl3.jpg

grgk.jpg

mjlx.jpg

f1st.jpg[

I odmah mi treba misljenje u vezi felni...slatke muke....

3pn0.jpg

fvl3.jpg

Link to post
Share on other sites

Neka je sa srecom kupovina.. Da te dugo dugo sluzi, pa da vidimo tu masinu u Nisu uskoro, postaraj se malo o tome?

PS. Auto je ko lutka, plava boja mu stoji bas bolesno..

Link to post
Share on other sites

Neka ti je sa srecom, i auto i boja su vrh. Uz klasicnu boju idu i klasicne felne sa 1. slike, a ove bbs sa 3. slike bas idu uz ovu boju, cuce fenomenalno. Prefarbaj srafove ili srce i imaces fenomenalnu kombinaciju.

Link to post
Share on other sites

A sto ne bi covek uzeo oba seta...

Prvi za letnje, a onaj mrežasti za zimske.

I jedne i druge mu bolesno lepo stoje, što da rasparuje, baš su do jaja i jedne i druge.

A auto je vrh.

Jedina stvar što mi se ne sviđa kod e90 su ova stock zadnja svetla. Previše podsećaju na Neki Daewoo (Nubiru ako se ne varam).

Svetla sa belim migavcima ili skroz crvena ili nešto tako bi mu baš legla, a felne stvarno ne zna se koje mu bolje stoje. Ove prve su full, ali one mrežaste su jaaaaaaaako elegantne i na ovu boju...znači oba seta.

Sa srećom da te služi :)

Edited by Tomash
Link to post
Share on other sites

Hvala drugari na lepim zeljam,pogotovo na pomoci oko felni.....BBS je mnooogooo lepa felna,i kupio sam ih,za E39,istog dana kada sam imao sobracajku,ali se slazem da su za neki malo stariji auto.

Link to post
Share on other sites

Neko je pitao da uporedim E39 i E90..... hmmm..... Nisu bas subjkekti za poredjenje ali.... e90 povlaci bolje i ima bolje upravljanje, mada mislim da nije nista bolji u naleganju. Naravno da je E39 udobniji,manje je buke u kabini....mada mi se vise dopada trojka jer mi je E 39 bio nekako dosadan i ugladjen. Jedino sto ne volim kot trojke je to sto nema merac temperature u kabini.....

Ovo je moje licno misljenje i moje preporuke idu za obadva auta.....

Link to post
Share on other sites