Majice, flajeri i nalepnice


Recommended Posts

Što bi rekao Gadafi, ako neće vlast, onda će opozicija. Ja imam mogućnost za štampu. Tako da bi majica odličnog kvaliteta i sa dubinskom štampom koštala oko 400 dinara. Ta štampa ni posle dve godine neće se izmeniti. Milan iz MERAKLIJA ima mogućnost pravljenja jakni samo da rešimo kroj . Meraklije će u skorije vreme sigurno nešto poduzeti.

Flajeri i ramovi samo dobra volja i želja da se uradi i ništa nije teško, ALI NEKO TREBA DA SVE TO POKRENE...

:) :) :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo pre pola sat sam dobio odgovor u vezi majice jos neke sitnice da se srede i majice mogu da se naruce na sajtu. Za 2-3 dana bice sve reseno.

Link to post
Share on other sites

Evo pre pola sat sam dobio odgovor u vezi majice jos neke sitnice da se srede i majice mogu da se naruce na sajtu. Za 2-3 dana bice sve reseno.

A nalepnice? One manje... :) :)

Link to post
Share on other sites

majicebmwtj5.jpg

Naruči majicu BMW Klub-a Srbije (sekcija Auto-Moto)

Od sad je moguce naruciti samo belu majicu. Za 2-3 dana bice dostupne i plava i crna.

Link to post
Share on other sites

mozda sam ja nesto propustio, nigde na forumu ne vidim opciju gde mogu da porucim majicu itd...pratim tu pricu o nalepnicama i svemu ostalom, ali ne kontam... Otvorite mi oci - hocu i ja :P

Link to post
Share on other sites

7.2€ i 9.7€ zasad ne salju van srbije jer postarina ispadne veca od majice. Resicemo i to uskoro.

Link to post
Share on other sites