Majice, flajeri i nalepnice


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kontaktirajte clana sa nickom leon63

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

ljudi moram nesto da vam kazem... svi cete da postanete crndzuge ko ja... salim se

imam jedan predlog

uradite SRB nalepnice sa BMW Club Srbija pa da je zalepimo po kolima, stvarno mi trulex da lepim bilo sta drugo.. narochito ono iz meka zuto, fuj

Link to post
Share on other sites

PA imamo nalepnice za kola sa oznakama kluba ....

Link to post
Share on other sites

hmmm..... pametna ideja....

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Nalepnice ce ici svakom clanu uz clansku kartu. Za majice ces morati malo da pricekas, dok ne izresavamo sve oko papira, a oni su sada prioritet.

Link to post
Share on other sites

ima li ovaj proizvodjac ,od kojeg je nas clan narucio majcu , dozvolu od uprave kluba da moze da koristi ime naseg kluba u komercijalne svrhe ,ako ima ok , mada ne bih rekao, da ima vec bi bili obavesteni od uprave,

ako nema .neko mora da se pozabavi time,neka tuzba ili sta vec....

Link to post
Share on other sites

izvinjavam se ,izgleda da proizvodjac ima dozvolu,nisam citao od pocetka ..,u svakom slucaju , u svakom slucaju ima li klub neke koristi od toga , neki procenat ,da se budzet kluba malo poboljsa

Link to post
Share on other sites

ok , svaka cast

Link to post
Share on other sites

Danas sam se dogovorio za nalepnice. Bice sa natpisom /// www.bmwclubserbia.com /// . I radice se u tri boje bela, crna i crvena (mislim na slova, dok ce nalepnica biti providna i lepice se sa unutrasnje strane auta ). Duzine je velicine A4 formata papira, a sirine 1/8 uze stranice A4. Probne primerke dobijam u utorak, pa cete videti.

Link to post
Share on other sites

a da mi otvorimo konkurs za izgled novih nalepnica??? jel nije kasno ?? ako si vec porucio , ok

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

uffff , cim nekako skupim 3000 kinti kupujem majcu na kratke rukave i duks!!!! bas su do jaja!!!

a sta to u vezi sa clanskim kartama i nalepnicama ( flajerima ) kako vec???

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...