Recommended Posts

Pozdrav svima,planiramo u porodici da ''udomimo'' jos jednog bavarca,u pitanju je x3,razmisljamo o nekom 2004 godistu,medjutim pre neki dan sam gledao na yt top gear ovu emisiju za njega i onaj batica ga ja napljuvao za sve pare,kapiram ja da to nije lada niva i da nije za neki zestoki offroad-ing ali ovaj englez rece kako je udobnost uzasna,kao kako se svaka rupa na putu oseti,kako x3 nalazi rupe gde njih nema,itd,itd,pa me zanima ima li neko ko poseduje isti da mi kaze svoja iskustva sa tim vesanjem ali i ovako,sveokupan utisak o njemu,pozdrav i hvala unapred ! :)

Link to post
Share on other sites

Dobro, momci iz top gear-a voze mnoge automobile, i cini mi se ponekad ne mogu da budu objektivni kad posle range rovera ardena sednu u x3. Vozio sam taj x3 vise puta i vozio se bar jos toliko puta i iskreno nikad ga ne bih kupio, ide lepo taj 3.0d a i 2.0d je sasvim ugladjen, nema bas previse mesta a sigurno nije ni najkomfornije resenje, od off-road-a ces dobiti toliko da mozes da "naskocis" na neki malo visi ivicnjak. Nemoj pogresno da me shvatis, nemam nista protiv, dobar je to autic ali je bas bas za gradsku voznju. Za mene je mali... Toliko ;)

Link to post
Share on other sites

Ma ovo se moj matori nalozio posto za 2.0 je registracija ok a opet je terenac,cisto da moze da ide po snegu i neki put po seljackim putevima kad idu u vikendicu i to,gledao sam dosta,i od tih 2.0 terenaca,jedino x3 se istice kao simpatican izbor,zato me sada zanima da cujem sva moguca iskustva ljudi o njemu...kad si spomenuo prostor,jel ima vise od e46 pozadi ili je isti ? posto sam citao da je x3 pravljen po sasiji e46 ice...i da,meni onaj gepek deluje prostrano :) ...Sto se mene tice ne bih ja svoj 320 dao za to pa nikada,da vec hocu terenca kupio bih nekog pajera ili tome slicno,al posto se ja ne pitam ajd reko da pomognem koliko mogu i saznam po nesto sa foruma :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ma ovo se moj matori nalozio posto za 2.0 je registracija ok a opet je terenac,cisto da moze da ide po snegu i neki put po seljackim putevima kad idu u vikendicu i to,gledao sam dosta,i od tih 2.0 terenaca,jedino x3 se istice kao simpatican izbor,zato me sada zanima da cujem sva moguca iskustva ljudi o njemu...kad si spomenuo prostor,jel ima vise od e46 pozadi ili je isti ? posto sam citao da je x3 pravljen po sasiji e46 ice...i da,meni onaj gepek deluje prostrano :) ...Sto se mene tice ne bih ja svoj 320 dao za to pa nikada,da vec hocu terenca kupio bih nekog pajera ili tome slicno,al posto se ja ne pitam ajd reko da pomognem koliko mogu i saznam po nesto sa foruma :)

Druze, ja imam X3 evo vec nesto vise od godinu dana. 2008-mo godiste je i za sada nemam nikakvih primedbi na taj auto. Istina je da je malo tvrdji, ali sto se tice karakteristika u off road voznji, mene je odusevio na snegu, narocito prosle zime kada ga je bilo u izobilju. Jednostavno, u gradu nije postojala prepreka za njega. Sva neociscena parking mesta su za ovaj auto dostupna. Tamo gde ljudi sa obicnim automobilima ni ne pomisljaju da prodju, ovaj auto sa neverovatnom lakocom prolazi. Posto imam kucu i na selu, moje iskustvo sa blatom je vrlo slicno onom na snegu. Uz dobre zimske gume, naizgled velike prepreke, postaju nista za ovaj automobil. Opet, ne znam sta ko ocekuje od terenca i kakve su mu stvarne potrebe, ali meni je ovo sto X3 pruza sasvim zadovoljavajuce. I za kraj samo jedna napomena: meni su pojedinci (izmedju ostalog i majstor) sugerisali da ne kupujem 2.0d od 175 ks, vec onaj od 150 ks. Razlog je kidanje lanca. Koliko je to sve istina, nisam proveravao, ali sam ih ipak poslusao i kupio onaj slabiji. Srecno pri kupovini, za sta god da se odlucis!

Link to post
Share on other sites