uski i siroki stop


Recommended Posts

ljudi interesuje me jel moguce na moju kocku koja ima uski stop,napraviti siroki stop?Jel moguce oseci zadnji deo gde ide stop ono od vratanca celu zadnjicu i zavariti je kod mene?jel neko radio il zna kako se prepravlja na siroki stop?Jesu ista gepek vrata ili nisu?

Link to post
Share on other sites

ljudi interesuje me jel moguce na moju kocku koja ima uski stop,napraviti siroki stop?Jel moguce oseci zadnji deo gde ide stop ono od vratanca celu zadnjicu i zavariti je kod mene?jel neko radio il zna kako se prepravlja na siroki stop?Jesu ista gepek vrata ili nisu?

Moze, ja sam to radio, ali kao sto kaze Casper deo ispod branika i rubovi nisu isti, pa ne izgleda sa strane lepo bez nekog podbranika, i jos moras da seces zadnje branike na ivici da upasujes na rub. Mada je meni i tako sto puta lepsi i moderniji od uskog stopa...

Trebaju ti zadnji i prednji vezni lim od sirokog stopa, stopke i branici naravno.

Evo ti link moje teme pa vidi kako je ispalo...

http://www.bmwclubse...pic=21456&st=20

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Planiram da na moju kockicu ubacim siroki stop i mtech 2 spojler zato što mi se ovako uopšte ne svidja zadnji kraj. Auto je komplet mtech 1 uski stop, pa me zanima jel video neko uzivo kako je to ispalo ili ako imate neku sliku ubacite? Mislim da sve ostane mtech 1 samo ubacim široki stop i mtech 2 spojler. Takodje me zanima kako bi ispalo kada bih sve lajsne i na branicima i na vratima ofarbao u boju vozila, najbolje ukoliko imate sliku pošto ja nisam uspeo da pronadjem. :)

Link to post
Share on other sites