e60 aktivaranje mp3,aux itd


Recommended Posts

pozz svima... citao sam po stranim forumima da je moguce aktivirati pustanje muzike sa mp3 diska i dogradnju aux izlaza, pa ako je neko to radio zanimaju me iskustva. isto sam video da je moguce aktivirati digitalan prikaz brzine vozila, dnevna svetla, iskljuciti upozorenje za pojas, folow me home preko kljuca... pa ako nje neko radio i ima iskustva neka podeli... najzanimljivije mi je ovo za mp3 diskove. ranije sam imao e46 i tu sam aktivirao dosta stvari od alarma, automatskih svetala,automatskog zakljucavanja, spustanja prozora samo klikom kljuca i automtskog zatvaranja kada se vrata zatvore posto je bio kupe zbog lakseg ulaza i izlaza... hvala

Link to post
Share on other sites

video sam taj video za aux ali posle mora na dijagnostiku da se aktivira u svakom slucaju probacu ovih dana da ga instaliram. ja kod mene imam samo jedan slot za diskove i cita samo audio i nemam navigaciju. a imam onaj minji displej i auto mi je 2005.god

Link to post
Share on other sites

to je business navigacija, nema veze godiste, i moj je '05 ali imam profi navigaciju (veliki ekran), pa verovatno zbog toga pusta. i ja planiram aux, mnogo pismenija fora od tone cdova u kolima ;)

p.s planiras li da kacis slike kola?

video sam taj video za aux ali posle mora na dijagnostiku da se aktivira u svakom slucaju probacu ovih dana da ga instaliram. ja kod mene imam samo jedan slot za diskove i cita samo audio i nemam navigaciju. a imam onaj minji displej i auto mi je 2005.god

Link to post
Share on other sites

imam u planu da ga predstavim i da okacim slike. inace stvarno sam zadovoljan autom ja sam isao po njega u nemacku, jedan vlasnik, prethodni vlasnik ga vratio u salon i uzeo nov 735 150000km tri kljuca,servisna od prvog dana, 5 meseca sam trazio dok nisam nasao po mojo meri auto. i opremom sam zadovoljan grejaci sedista,park senzori, bi xenon,17c 245 45... ja zatamnio stakla, stopove, xenoni u maglenkama, prstenje u led... imam u planu lip za gepek i aux da ozvedem, a kasnije led stopovi i m volan. ako uradis aux prenesi iskustvo

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

za svega 8e uspeo sam da izvedem aux izlaz na e60 i radi bez problema, ako neko hoce da ugradi na e60 vrlo je jednostavno kabal sam narucio iz kine jer kod nas nisam mogao da nadjem, moze i lako da se napravi ali ovako je mnogo lepse, samo posle ugradnje mora preko dijagnostike da se aktivira aux opcija u meniju i pored fm,cd pise i aux, zvuk je odlican nema smetnji identicno kao sa diska.

Link to post
Share on other sites