Recommended Posts

Pozdrav svima, :acute:

Imam M5 E34 od 3,6 litara sa ugradjenim plinom i druzim se sa njim vec dve godine.

Inace sam i vlasnik servisa za motornu diagnostiku ( BOSCH motor modul ) i ugradnju gasa firme ZAVOLI i nadam se uskoro i firme VIALE iz holandije

Moja firma je osnovana 1994 godine kao firma za telekomunikacije i opremu koja se 2001 prosirila na delatnost motornih vozila kao servis za ugradnju gas u vozila i auto diagnostiku.

Posto sam dobio opomenu za predstavljanje molim svakoga ko je ovde iz dobrih namera neka se malo provoza po net i asfalt do mene na picence

Link to post
Share on other sites

Kazete ajde predstavi se a onda kad vam dam podatak gde sam i sta sam onda DELETE.

Ok shvatio sam i ovde je RASIC faca iako ni nevozi BMW-a ali nema veze .

Zovem se Radeta Ranko ako vam to nesto znaci a dalje je obrisanooo.'

Cao.

P.S. ako je i ovo privatni forum onda ok ja se vise ovde ne pojavljujem.

Link to post
Share on other sites

Posalji privatnu poruku za reklamiranje na nick DRAGANCE i dogovori se snjim on je predsednik kluba.

Za sve postoji dogovor nema potrebe da se raspravljamo.

Link to post
Share on other sites

Nacu da se reklamiram jer nema potrebe zato sto jako dobro radim a vidim ovde se momci pecaju na neke fore pa zato pa pa i pozdrav svima

bilo je lepo prvih pola sata pa je ocigledno kao i na kanonbol forumu i zato pozdrav svima jer vise se necemo gledati jer izgleda mi da je to sve isto.

Kad se napise predstavljanje onda je predstavljanje sta sam i ko sam a ime bar kod mene mnogo ne znaci vec vise sta je ko uradio i napravio od sebe i onih koji su oko njega.

Dobre fore su i tamo bile das coveku savet bez ikakvih postapalica ili kombinacija kad ono posle 5 minuta briasnje.

Da odobrim clanovima 10% mogu ako imam kalkulaciju 50% ali o tome nisam ni pomislio da ista kazem za reklamu ili itd a moj sajt sam napiso jer tamo ima slika dosta vozila i BMW-a koji su uradjeni na plin i da vas gospoda ne forcaju da to tako mora da izgleda jadno i da radi jadno ne mora .

Drugi razlog nepostoji jer posle kad doju kod mene onda " uf ala sam se Z" ali nema veze .

Caooo. :acute:

Link to post
Share on other sites

druze kako god oces...ima odje dosta ljudi koji su nesto napravili i imaju se cime pohvaliti pa ne pisu to u predstavljanju nego polako kasnije sve legne na svoje...prvo da se upoznamo,pozelimo ti dobrodoslicu pa onda cemo biznis,pregovore,cuda...nemoj pogresno shvatiti ovo ti kazem u najboljoj namjeri jer ti imas korist od ovog foruma...pozzzz :acute:

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobrodosao. Kolega iz MNE je u pravu, u poslednje vreme ima dosta ljudi koji se uclanjuju na forum da bi nesto prodavali ili reklamirali servise. Nemoj odustati od ovog foruma, ima ovde zanimljivih stvari i ljudi i svaki vlasnik BMW-a je dobrodosao.

Link to post
Share on other sites

Dobrodoshao novi drugaru! Vi stari dugari nemoj te da terate novog drugara sa foruma bez veze.. chovek se predstavio i napisao shta radi i normalno je da pomene svoju firmu. Bolje da nauchimo od lika neshto. Pozdrav josh jednom za novog drugara i ne sekiraj se zbog brisanja,ume po nekad :) da se omakne :preved:

Link to post
Share on other sites

nesporazum je resen .... dobrodosao ....

Link to post
Share on other sites

hoho jos jedan M na plindzu !!!

...evo vec su nesto naucili, niko te nije napao sto 'skrnavis' M-a !!!

da si dosao pre par meseci i jos sa reklamom gadno bi se proveo ! :preved:

..dobrodosao ! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
hoho jos jedan M na plindzu !!!

...evo vec su nesto naucili, niko te nije napao sto 'skrnavis' M-a !!!

da si dosao pre par meseci i jos sa reklamom gadno bi se proveo ! :D

..dobrodosao ! :vampire:

Da, covek je u pravu!

I nemoj slucajno Babicu da pokazujesh gde si stavio plinski punjac, jer si najebo totalno! :pleasantry: :preved: :preved:

Dobrodoshao...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.