Recommended Posts

poydrav dobri ljudi. ako neko moze pomoci,naime,imam problem sa plinom. obican uredjaj. m20 b20. kada ga upalim,sve ok,nekih minut dva,nakon toga pocinje da s vremena na vreme da podrhtava. kako na leru,tako i u voznji. u voznji se manje oseti,narocito na vecim obrtajima. imam osecaj kao da na nekom cilindru ponekad izostane varnica na svecici. vozim auto normalno,ali me to izludjuje. potrosnja je ok. letos sam stavio nove NGK svecice,navodno po katalogu idu te,za taj motor. problem je nestao na dan dva,i opet iz pocetka. pre mesec dana novi kablovi,i pregledao razvodnik,ruku,rotor i te zajebavancije,tamo sve ok,a stucanje se nastavilo. inace nova je i guma protokomera,sva creva su ok,tako da ne vuce fals vazduh nigde. ima li neko pojma sta bi moglo biti? da li je moguce da te svecice ne odgovaraju plinu? jedino sto jos nisam probao je da zamenim boninu. svaki savet mi je dobrodosao,muka mi je vec od majstora i plinadzija koji kad vide nekoga sa BMW-om,pa makar i starim 30 godina,za dobar dan naplate 50 evri,a ne odklone problem... hvala svima unapred!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites