videla zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu


Recommended Posts

Bez uvrede ali ipak ti kupi punta...dobro si rekao da bmw nije za tebe......

Prvo si kupio najeftiniji moguci auto sa oglasa......normalno duplo smanjene kilometraze.....auto i nije krs nego ti nemas para da ga odrzavas.....dobro ti je Boki rekao...golf 2 i lozak iz Bosne batali :e30:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bolje da je ovaj post isao u caskanje.

Covek je makar bio iskren i rekao svoje misljenje. I ko je ikada podigao kredit(ili bio zirant) kod ovih banaka, zna dobro kako je kada si njihov 'klijent' i kada im dugujes.

Vidjao sam dosta nasminkanih krseva koji su kao odlicni sa 'realnom' cenom, a i ok auta sa nizom cenom jer je ljudima bio potreban novac u datom trenutku. Tako da cena i nije bas uvek relevantan faktor.

Link to post
Share on other sites

slazem se sa Ninom sto se tice bmw sporta. Nije to bas jeftino ! nemojte zanemariti ruke mehanicara, recimo uzmite za primer semering kod e46ice koji kosta 230 jedan i 300 dinara drugi, znate li posto su ruke za to da se zameni... preko 10 000 dinara, odokativno, cak sta vise mozda je i 150 eura

Link to post
Share on other sites

70e zamena tih semeringa jer da bi zamenuo zadnji moras skinuti menjac i kvacilo......

A te semeringe od 280 i 300din i u dupe kad bi nagurao ne bi dihtovali kako treba...zna se koliko kosta dobar semering.....Posle kad ti to govno od semeringa od 300din procuri...neces reci###u redu je majstore ti si odradio svoj deo posla dobro ali sam ti ja doneo los deo...kriv sam ovo mi je skola####

Vec ce biti onaj mnogo realniji scenario...#semerin go semering svi su isti ali ga majstor nije dobro namontirao pa zato curi........

E zato ja biram klijentelu ...cim pocne da uporedjuje cenu org delova sa kineskim ,biva kraj price i svog cistokrvno izradjenog Nemca tera na drugo mesto da montira Kineske delove.......

Link to post
Share on other sites

Ja nisam od tih što montiraju loše delove, zato i ne želim da održavam BMW.

Naveo sam šta je na autu menjano i šta treba da se menja, kad se pogleda to ne znam po čemu neko može da tvrdi da sam zabo krša...ali sam video neke stvari kako umeju da koštaju i druge u radionici sa nekim malerima "sitnim" gde ostaviše stotine eura ko ništa, nemam nameru da na auto dajem stotine eura jedna poseta majstoru.

Znao sam da kupujem BMW i da to nije jeftino, ali sad kad pogledam šta sve kod ljudi crkava i koliko plaćaju nije mi dobro...prodajem ga dok i meni nešto ne crkne, do tad ga vozim, imam auto i to je to, nije mi stala krava na nogu da ga prodam, nit putujem u inostranstvo, nit imam smrtni slučaj nit mi je hitno.

Koga auto zanima nek se javi da pogleda, videće sve ono što sam ja i napisao, za sve drugo što pronađe množim sa dva i za toliko skidam cenu.

Link to post
Share on other sites

Ja nisam od tih što montiraju loše delove, zato i ne želim da održavam BMW.

Naveo sam šta je na autu menjano i šta treba da se menja, kad se pogleda to ne znam po čemu neko može da tvrdi da sam zabo krša...ali sam video neke stvari kako umeju da koštaju i druge u radionici sa nekim malerima "sitnim" gde ostaviše stotine eura ko ništa, nemam nameru da na auto dajem stotine eura jedna poseta majstoru.

Znao sam da kupujem BMW i da to nije jeftino, ali sad kad pogledam šta sve kod ljudi crkava i koliko plaćaju nije mi dobro...prodajem ga dok i meni nešto ne crkne, do tad ga vozim, imam auto i to je to, nije mi stala krava na nogu da ga prodam, nit putujem u inostranstvo, nit imam smrtni slučaj nit mi je hitno.

Koga auto zanima nek se javi da pogleda, videće sve ono što sam ja i napisao, za sve drugo što pronađe množim sa dva i za toliko skidam cenu.

...realan si i ne seres kao mnogi "znalci i poznavaoci" cast izuzecima, volim BMW ali ni ja ne mogu da ga priustim i kenja mi se od komentara poput..." ma laguna sranje, jebes alfu, opel kanta, za fiata i da ne pricam. Brat mi vozi lagunu vec par godina i smeje se ovakvim komentarima jer isto kao i za bmw i svaki drugi auto pa bio to i punto ako kupi krs ulagaces ako kupis odrzavan i nastavis tako bices zadovoljan. Dugo sam na forumu, citam i gledam, ne komentarisem i necu jer nemam neko veliko iskustvo...ali da kenjam i budem iskompleksiran poput nekog " ma ne bi vozio punta nikad makar isao peske "..."bmw je bmw ostalo su sranja"....a vecinom na forumu svi voze u proseku 20g. stare modele ( kao i ja nekada ) i seru za druge nabijeni kompleksima i bili bi isfrustirani ako bi ne daj Boze seli u neku drugu marku automobila. I ja volim BMW ali probajte da sednete u neku drugu marku nece vam nista biti verujte mi...necete biti jadni i nece vas gledati kao nekog jadnicka i smokljana ako NE DAJ BOZE SEDNETE U PUNTA ILI LAGUNU.....uuuuuuuu puj puj da necuje zlo.....Izvinjavam se na off-u kao i moderatorima i clanovima foruma koji sebe nece prepoznati u ovome. Aj zdravo...

Link to post
Share on other sites

Sve što si rekao u pravu, meni je malo glupo bilo da hejtujem, ali ovo je realno najtruliji forum na kojem sam ikada bio, sve neki ego manijaci...

Pola i više odgovora na svim temama komotno može da se briše jer je čist spam, trol i tome slično.

Tako i ova tema ode dođavola, odma se svi našli prozvani što ne želim da vozim BMW (tačnije ne želim da dajem tolike pare na ništa specijalno) pa auto nazivaju kršem u koji pukoh ne znam koje pare, ako je mali servis, dihtung poklopca, centralna brava i termostat a ostalo šolje amorta i crevo za vazduh krš i puknute pare onda ne znam stvarno...

Nego eto slušam priče od ljudi, onom crklo ovo onom ono, 200 eur, 300 eur, 500 eur...užas! Ima i na Laguni da nađeš deo od 300 eur, al to je taj deo tipa kvačilo i završio si posao, ovde ništa završio nisi, zamenio si samo remenicu i to je to, 240 eur remenica na dizelu...svećice sam na svim kolima menjao na 15-20 hiljada km jer tako volim, odmah menjam i kablove, na puntu je to bilo 250 dinara jedna, znači 1000 dinara sve 4, kablovi 2500 dinara Tesla (bili i jeftiniji al ovi su dobri), i slatko se navozam, ovo za svećice samo 100 eur sa rukama, da ne pričam o bobinama...

Ma gubi smisao, skup je auto, svi to ovde znaju ali neki gutaju i voze, svaka čast, neko ima para može mu se, drugi grcaju al pre će da kanu litar goriva nego pljesku da pojedu i to je njihova stvar, nervira me što se nakaniše svi ovde da pljuju po autu a videli ga nisu i navode da "pukneš pare kad kupiš krša" a ja dao 200-300 eur što je neka normalna cifra kad kupiš polovan auto...

Ovo što kažeš za preko 20 godina stare mi je isto hit, ovde ljudi pričaju "bolje dobar e 30 ili e 36 nego loš e 46"...u stanju su da voze e36 iz 1992 godine pre nego lagunu iz 2002, to nikako ne mogu da shvatim, bre kad uđem u auto iz 1992 to smrdi na 100 znojeva.

Link to post
Share on other sites

Ne bih vozio Punta pre bih isao pesice :D :D :D Ni calovog Fokusa ne vozim jer mi se ne svidja a Lagunu tek necu jer je vece LAMPARIJA od Forda jedno 10 puta ;) A tamo NEKI neka furaju budjave francuze,ja necu jos jedno 100 godina aj uzdravlje :D

Link to post
Share on other sites

I moj drug nesto ne bi golf 3, pezo 206, punto, clio... Decko bi bar 307, jbg standard. Te ne bi da se blamira te nije to to, zato kao majmun ide peske 5godina i verovatno ce jos dugo, koliko mu samo na djonove ode godisnje sam bog zna. A to ste vi sa svilenom buljom, izvinite nisam prepoznao odma. Kao fensi ribe klinke, ne voze se u yugu a tata ih svaki dan trabantom dovozi u skolu. Covek je lepo kulturno rekao sta misli cemu podjebavanje, skupo mu je i zdravo

Link to post
Share on other sites

sve je pocelo od recenice BMW nikako :DD Briga Moja Woljena haha.. haos. ljudi ubiste coveka al na mestu !

Наравно да је од тога почело ;) Неко је већ реко нађеш најјефтинија кола на огласим и купиш и онда после почнеш да пљујеш по истим и мало по форуму(коме се не свиђа овде позззз)...ја када сам купповао себи кола имао сам за 4500 и 6700,наравно узео сам скупља а не јефтинија у лошијем стању и после да се хатам за главу!!! Од већих улагања имао сам само амортизере а на мотору нисам ништа пипо осим редовних сервиса КОЈИ СУ ЗА СВА ВОЗИЛА ПОПРИЛИЧНО ИСТЕ ЦЕНЕ!!! Овде се јављају они који возе коцке од 300е и радо би сели у несто новије само да не коче ногама кроз под и они који су имали дебелих проблема са колима зато што су кола прешла 500.000 а нико ништа није одржавао и наравно распад система и све мора да се мења!!! Код мене је за сада BMW на првом месту и биће још дуго ако бих морао нешто друо био би то неки Немац или у крајњем случају Јапанац или Јужно Корејанац,све остало је смеће!!!

Link to post
Share on other sites

Glisko veruj mi da nista ne fali francuzima, imao sam 607 titana, udobnost neopisiva, kvar nikada nisam imao ni jedan ! pritom sam imao fabricki sekvent u njemu, auto je BOMBA. Takodje sam imao i hondu akord 2.4 type S, kupio od prvog vlasnika svog drugara, godinu ipo dana u mom vlasnistvu za to vreme sam uradio 1 mali servis ama bukvalno dinar vise nisam. Ide kao nevreme, utegnut kao pracka. Ja ovo mogu da kazem jer sam posedovao ova kola i vozio, tako da sve sto cujem suprotno o ovim automobilima rusim kako znam i umem. Zavisi koje si srece i kakav ti auto naleti. Danas imas puno BMW-ovih kanti, isto kao i Audija i Mercedesa, jer ljudi nemaju para da odrzavaju kola, vidis i sam kakvo je vreme. Ja sam svoj kupio pre dve godine za 6500 i ulozio bolje da ne znas racunicu, ali to je zato sto sam hteo dobar e46 kupe i sada mi je dosadio vise. Ja nemam kompleks sto se kola tice, to je prevozno sredstvo od tacke A do tacke B, gomila lima u kome je zarobljena lova danas. Postujem i ceni svaki brend. Nikada se ne bih okrenuo protiv BMW-a iako sam se namucio poprilicno kao i mnogi drugi. Odrobovao sam do kraja sto se toga tice, sada su pravi rezultati.

Link to post
Share on other sites

Za mene se ne brini novembar 2000. Neko bi dao dupe za novije neko ne bi, pogotovo oni koji voze kocke od par hiljada evra koji je voze kao drugi auto. Ali ici peske umesto puntom pezoom renoom, e tu vec oci sijaju mozak na rezervi

Link to post
Share on other sites

neces reci###u redu je majstore ti si odradio svoj deo posla dobro ali sam ti ja doneo los deo...kriv sam ovo mi je skola####

Vec ce biti onaj mnogo realniji scenario...#semerin go semering svi su isti ali ga majstor nije dobro namontirao pa zato curi........

E zato ja biram klijentelu ...cim pocne da uporedjuje cenu org delova sa kineskim ,biva kraj price i svog cistokrvno izradjenog Nemca tera na drugo mesto da montira Kineske delove.......

E ovo je najveca istna

Link to post
Share on other sites

sve je pocelo od recenice BMW nikako :DD Briga Moja Woljena haha.. haos. ljudi ubiste coveka al na mestu !

Наравно да је од тога почело ;) Неко је већ реко нађеш најјефтинија кола на огласим и купиш и онда после почнеш да пљујеш по истим и мало по форуму(коме се не свиђа овде позззз)...

Naravno da je od toga počelo kad ljudi ovde imaju problema sa egom. Zašto ne pričate kako se nastavilo? Tako što sam rekao da mi je skupo a vi ste nastavili da pljujete da sam zabo krša.

To jeste bio najjeftiniji na oglasu ali sam video i zašto i šta ima da se ulaže, prvo nije imao alu felne, imao je samo jedan set guma i ove stvari koje sam naveo da sam menjao, računao sam da kad to saberem sa cenom vozila dođem na srednju cifru iz oglasa ali barem znam šta sam sredio.

Problem je nastao kad sam uvideo koliko ljudi para daju na održavanje pa sam rešio da ne želim sebi da dozvolim taj luksuz. Imaju si automobili deo od 300, 500 eur, ali ovde ima 300, 500 delova koji mogu da koštaju 300, 500 eur kapirate.....ne kapirate naravno...ne dozvoljava vam ego da shvatite tačnije priznate da ste shvatili.

Sam naslov ovog topica "videla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu" dovoljno govori o daljem pokušaju pljuvanja po čoveku i po autu koji niste ni videli ni čoveka upoznali. Ego trip je trenutno najveći problem naroda u Srbiji što se izuzetno ogleda ovde na forumu u svakoj temi. To dokazujete i time "ja ne bih nikada seo u Punta" fazonima koji su primereni samo prigradskim naseljima seljačkim, na selu ni u gradu niko tako ne razmišlja.

Link to post
Share on other sites

druze porediti odrzavanje punta sa bmw-om je totalna nebuloza... te price o skupom odrzavanju (polu istinite) si cuo i pre nego sto si kupio e46 al si hteo da budes mangup i da vozis bmw.

cim ti poredis odrzavanje punta sa tvojim autom to znaci da ti nisi realan uopste, takodje da prosipas pamet o egu ljubitelja na bmw forumu me sve vise navodi na to da provociras.

bmw nije za tebe jer ti je zao da dajes "velike" pare na odrzavanje i tacka. zaustavi se na tome i nemoj vise nista da komentarises jer ispadas totalno smesan.

Link to post
Share on other sites

Срећна теби продаја,стави ти то у огласе и уживај :) Иначе ако баш ако хоћеш Зунто,купи Југића стави му подизаче квалитетни је ауто :lol: И ако некад кренеш на море јави се,ја сам испод Златибор,велик поздрав из Ужица :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.