Jeftina i matora :)


Recommended Posts

Ljudi treba mi mali savet, ja i drugar treba da pocnemo da radimo neke dostave, (da vas ne davim sada) pa posto ne dolazi u obzir da to radim sa svojom e39-kom, mislili smo da kupimo neki krs za smesne pare da nam zavrsava posao... Zanima me da li neko ima neki predlog koji auto uzeti. Naravno u opticaju su "krsevi" :pleasantry: stari preko 20 i kusur godina, limarijski i vizuelno uopste nije ni toliko bitno kako izgledaju jer ne zelim da se nerviram posle ako nas neko zakaci, izgrebe ili sta god (sto je neminovno kada se vozi svaki dan 200 km po bg-u i parkira na svakakvim mestima radi dostave), ali je jako bitno da imaju plin i sto manje trose :prankster2: Jugica i keceva ima brdo za 300 evrica ali ne znam da li je bolje uzeti mozda kadeta suzu ili mozda pezoa 205, pogotovo sto sam kao prvi auto imao keca i znao je bas opasno da trosi a bio je u dobrom stanju... I velicina auta uopste nije bitna. Svaki savet je vise nego dobro dosao :preved:

Link to post
Share on other sites

Pa jedina opcija je nazalost neki bas jeftin auto a jugice, golfove i kadete zna svako da popravi i to za male pare... zato sam i ptao za savet... da imam 2, 3 hiljade eur lako bih se odlucio...

Link to post
Share on other sites

Moj deda je uzeo Opel Corsa PickUp za 1000e za potrebe vinograda, moze i mesalica da stane ako zatreba,

auto ko auto, delovi jeftini, pouzdan kao i svaki opel, najslicniji kadetu, a nema truleži kao u kadeta, još je i kratak, uguraš ga gde hoćeš, sa motorom 1.6 ide k'o metak.

Link to post
Share on other sites

Kupi suzu,ako nije trulex da propadnes kroz patos nece da te ostavi nigde,i ne trosi puno.

To je savet kakav mi je trebao :) neki predlog na sta da obratim paznju kod suze?

Link to post
Share on other sites