pomogaj te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

imam bmw 316 odlican auto u odlicnom stanju ali vozio sam ga do juce parkiram ga ispred kuce i uvece da krenem a on ni da cuje da upali,ustanovio sam da ne,ma u opste varnice,ne daje struju,neznam sta da radim i neznam kako to od jednom.pomagaj te!!!!!!!!! :)

Link to post
Share on other sites

Motor M10,izvadi ceo razvodnik pogledaj da nije proslajfovao,otkaci konektor i uzmi parce zice,jedan kraj ubaci u konektor na jedan pin, drugim krajem prespajaj drugi pin,simulacija razvodnika,ako ni tada ne baca na bobini onda je do el.paljenja "Telefunken koliko se secam.deo odakle dolazi taj kabli.

Link to post
Share on other sites

Prvo dali si proverio dali imas napajanje bobine tj 12 volti na plus konrktoru jer ako ga nema nema ni varnice. uzrok moze da bude alarm, kontakt brava ili rele za paljenje a ako je paljenje elektronsko moguce da komutator ne radi iako ako ipak mislim da je alarm ili kontakt brava ali to lako mozes da proveris pa preveze jednu zicu sa + bombine do akumulatora na + klemu i probaj da zaverglas ( prvo izvuci kabl od bobine i stavi ga blizu mase da bi video dali onda baca varnicu) ako ima varnice eto ti smer sta ces dalje da gledas

pozdrav

Link to post
Share on other sites