Kupovina M5 e39


Recommended Posts

Posto sam nov ovde na forumu i ne znam da li je pravo mesto za ovu informaciju neka me neko ispravi ako sam pogresio...

Interesuje me ovaj M5 koji se povremeno pojavljuje na oglasima.

http://www.polovniautomobili.com/oglas3959535/bmw_m5_m5/

Do skoro se prodavao u Maloj Mostanici cini mi se, nisam siguran. Cena je bila 12.000, pa 11.000, sad vidim da je promenio lokaciju, mozda je promenio vlasnika i bas brzo se opet prodaje. Ima li neko info za ovu zverku?

Link to post
Share on other sites

pa verovatno u oglasu na polovnim pise ono sto pise i na satu

a ovde kod nas u oglasu covek je napisao vrv kilometrazu koja je prava iscitana dijagnostikom iz nekog od uredjaja na autu.

kad predje jos 500.000km mozda ce biti nekog razloga za brigu,ovako tih 200 je taman kolko da je razradjen :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ajde da malo osvezim temu...

Jos sam u potrazi za nekim M modelom, ali me moj prijatelj preduhitrio pa je kupio ovaj bolesno ocuvan primerak e39 M5, s tim sto sada ima 427 KS i skinutu blokadu. Garantujem da je sa ovakvom opremom i stanjem mozda i jedini u Srbiji. Decko je veliki ljubitelj BMW-a, a pre izvesnog vremena je bio vlasnik i crvene trojke cabrio koja se pojavila u spotu Natase Bekvalac. Da ne tupim vise evo slika:

Fotografija1274.jpg

Fotografija1275.jpg

Fotografija1276.jpg

Fotografija1278.jpg

Fotografija1279.jpg

Link to post
Share on other sites

Ima jedan mnogo dobro ocuvan na oglasima, silver boja, mislim da je iz Å apca, nego mi se jedino ne svidja sto je automatik...Zna li neko nesto o njemu? Evo ga: http://www.polovniautomobili.com/oglas4631922/bmw_540_exclusive_m_edition/

Gledao drugar za mene onaj tamno sivi 540 sa crvenom kozom sto se prodaje u N.Sadu, ali nesto nije bio odusevljen ulaganjem u najavi, pa sam odustao. Takodje automatik

Link to post
Share on other sites

taj auto je skoro prodat tom preprodavcu iz SHA, video sam ga uzivo u Bg dok je bio, i auto izgleda fantasticno. Sad mi vise ne bi palo na pamet da ga gledam. Nadam se da gresim.

Link to post
Share on other sites

Trosi crvenu jedan djir po gradu. I to bez da ga stiskas

... pa to je i greska ...

treba da ga stisnes :D

Link to post
Share on other sites

Jedino ga gasiram pre spavanja. Onda slajfujem, pa ga vrtim pod rucnom i odjednom mi bude hladno i bas kad hocu da smanjim klimu, trgnem se i vidim da kako sam mlatarao oko rucne i menjaca u stvari sam zbacio jorgan pa mi zebu noge :lol:

Link to post
Share on other sites

taj iz NS je rupa bez dna bezi od njega, znam dosta o njemu tj dovoljno.a ovaj sivi u Sa sto je zavrsio je bio dugo na Senjaku garaziran, Vlasnik je u Svici a ovo mu je unuk da kazemo nasledio pa ga prodao. :) trosi koliko mu sipas, treba ti dubok dzep ako hoces svaki dan da ga vozis.

Link to post
Share on other sites