Recommended Posts

  • 1 year later...

Sad sam definitivno siguran...ne znam kako se zove servis ali nalazi se pored hipodroma, odmah iza Deltinog servisa...derikoze i prevaranti...

Link to post
Share on other sites

mudro zboris grujo .......

misko , aj idi u temu o pohvalama pa napisi isto sto si ovde

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Uf sto mrzim soc. radno vreme servisa od 9 - 17...s napomenom da aute primaju do 16h....a jos kad mi neki filozof kaze da dovezem auto radnim danom u 12h....dosadilo mi je da subotu pre podne provodim kod majstora raznoraznih :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pitam se treba li uopste pomenuti Gigu Radulovica, tacnije "BIVSI BMW Radulovic" u ovoj temi, onog govnara nad govnarima kome je na srecu oduzeta licenca za servisiranje i prodaju BMW vozila posto je toliko vlasnika proklelo ovu marku zbog tog tajkuna i kriminalca.

Tek posle nepunih godinu dana voznje automobila kog sam kupio kod gore pomenutog saznao sam da mi je nesto na motoru vec radjeno. U pitanju je dovod tj. dihtung u koji ide crevo za ulje koje snabdeva servo za kocnice, a nalazi se na ledjima motora, tacnije na zidu motora koji se nalazi na strani uz sam zid vozacke kabine.

Taj djubretar Radulovic je vec radio taj dihtung tako sto ga je dihtovao providnim SILIKONOM ZA STAKLO, a u to sam se uvero svojim ocima dok je taj silikon uklanjao momak u BMW servisu Drinjak. Da ne pominjem sve cetiri razlicite bombine koje je stavio u motor, originalne je skidao pa je prodavao musterijama po potrebi, a u moj je trpao sve sto mu je padalo pod ruku i od svih modela i sve tako dok je ovaj auto stajao kod njega na parkingu i cekao na prodaju. Vakuum crevo je takodje skinuo originalno i prodao, a na moj auto stavio neko smrdljivo pancir-crevo koje je bilo vezano vezicama, tj. plasticnim krckalicama koje su se na toploti sirile i deformisale. Auto mi je prodao sa prednjim kocionim plocicama koje su bile na samom metalu i gulile diskove.

Pretpostavljam da je majmun ocekivao da cu kad mi se sve to pokaze doci kod njega da mi on resava i iznova stavlja polovne delove kao nove, pa tako i naplacuje.

Od svega toga kod njega sam uzeo to crevo koje je ruku na srce posle dve nedelje cekanja stavljeno originalno i radi posao. Bombine sam morao da uzmem sve nove, po samoj kupovini auta i nove kocnice, itd.

Jos jedna kratka prica momka koji mi je radio auto, inace majstor koji radi u BMW Drinjaku:

Dok mi je radio auto decko mi prica pricu da je radio jednu "trojku" sa m52 motorom koja je "zakucala", a naglasio mi je da mu je prethodno auto odrzavan kod Radulovica i da lik nije bio zadovoljan cenom i uslugom te je resio da promeni servis i doslepao je auto kod Drinjaka. "Kad sam otvorio motor gde god je trebao da bude novi dihtung, stajao je stari, razgazeni i pojedeni zajedno sa tonom silikona za staklo!!!

Nadam se da ste procitali dovoljno samo od mene da vam vise ne padne ni na kraj pameti da odete kod Radulovica.

Link to post
Share on other sites

A jel bilo nekih servisnih knjizica uz taj auto? premda je to noviji auto i sigurno nije malo placen....Bednici!!

Sto im nisi nabio na nos to polovno crevo i te ostatke od silikona ...

Link to post
Share on other sites

bogami, veoma teske optuzbe, i ako je sve to istina ja sam zgranut. morao sam tekst dva puta da procitam, nisam mogao da verujem.

teska stoka od coveka...

Link to post
Share on other sites

veruj .....

Link to post
Share on other sites

@Ljilja: dobio sam jedu servisnu u kojoj su upisani samo redovni servisi koje je propisala fabrika na svakih 20.000km (odnose se na zamene ulja i filtera). Sto se tice tog nabijanja na nos, jednom sam otisao sa takvom namerom, zakacio se sa govnarom licno, izbacio me iz servisa rekao mi je da necemo vise da saradjujemo i to je to :vampire:

@ugi: kazes ako je istina, a sto mislis da lazem, u svaki problem sam se uveravao svojim rodjenim ocima i kesiranjem iz sopstvenog dzepa, mene niko nije morao da ubedjuje, zao mi je samo sto se nisam setio na vreme da slikam onaj silikon, verovatno onda ne bi imao sumnje u ovi pricu...mnooogo toga sam loseg jos cuo za njega, svi ga kenjaju, prodavci, serviseri....sto kaze Dragance, veruj :vampire:

Link to post
Share on other sites

od kad sam ovo saznao, kad god vidim nekome ram za tablice sa reklamom radulovic, najezim se i nekako mi zao coveka sto nije svestan koga reklamira

Link to post
Share on other sites

ma to mu uvale kad dodje na servis , verovatno ni ne vidi ... a mozda i vidi al kad je dzabe ...

Link to post
Share on other sites

...da da da, kao povoljni su, neki put ne naplati ruke nego zaboga samo nov (polovni) deo, malo je reci KATASTROFA...ovaj covek treba na robiju bre...

Link to post
Share on other sites

Sto se tice tog Radulovica mnogi ljudi padaju na njegove fore kad vide majstore kako rade u belim mantilima.Takvih marketingskih fora ima jos:poklanjaju ti upaljace,notese,kalendare,olovke....Daju ti kafu ili sok a toliko ti posle naplate nesto sto ne vredi toliko da poludis kad skapiras da si za taj njihov sok mogao da odes sa voljenom osobom na ekstra veceru!Najgore je kad platis puno a jos ti se i ne uradi kako treba,svaka skola mora da se plati....

Link to post
Share on other sites

Ljudi nije on slucajno izgubio licencu. Jeste da mu je verovatno ovaj drugi to i namestio. Ali ovaj je to i zasluzio.

Na moju srecu nisam tamo nista radio ali sam kupovao neke delove.

I sve sto mogu reci jeste da su likovi smesni. Dok ne pogledaju u ETK ne znaju ni da auto ima 4 tocka. A i onda nemaju poima.

Svojevremeno dok sam trazio hard top. Pre par god. Okrenem ja njih onako informativno da vidim dali je moguce da mi oni nesto nabave. I onda me ""PAMETNI"" prodavac ubedjuje da to i ne postoji. Da se nikada nije ni pravilo.Naravno posle sam nabavio. Ali toliko o njima.

Link to post
Share on other sites

A kakvu je to licencu Radulovic izgubio? Citam da je otvoren novi prodajni salon, otvaranju i prezentaciji novog modela prisustvovali predstavnici iz Minhena i predstavnici Delte koja je zvanicni distributer...

Link to post
Share on other sites

on je ostao obican diler delova i neki servis ima .... a nekad je bio ono sto je sada delta za bmw

Link to post
Share on other sites

kupe ljudi bmw .... culi za njega ... odu jednom ... i nikad vise.... a da se razumemo .... kod njega ne idu oni sa dzepom poput naseg ...

Link to post
Share on other sites

...objasnjenje...uvek ima novih musterija, otpadaju nezadovoljne musterije al dolaze nove...otud objasnjenje zasto takve firme i opstaju po 15-20 godina.

samo sto...vode oni ipak racuna...ne smeju oni da se zezaju sa vlasnicima BMW-a starih 0-5 godina..mislim, ne smeju ni sa nama...i nas ima raznih ...:)

Kad sam kupila BMW logicno mi je bilo da odem kod, na primer, Katalinica jer mi njegov servis na Autokomandi bode oci vec 15 godina, nego da odem u neku anonimnu garazu, na primer...

Link to post
Share on other sites

ljudi,kad vas slusam,tj.citam,i kad vidim kakve se stvari rade po vecim gradovima,gde ima toliko servisa(po prirodi stvari i vece konkurencije) a jos vise prevaranata i muljatora,zamislite kako li je tek nama sto zivimo u malim sredinama,gde je vecina majstora citav zivot drndalo po kecevima i ficama,pa kad dovezes auto sa nekim problemom u vecini slucajeva nastane dubokoumno razmisljanje i izmisljanje tople vode i stakleni chunci i nemci u kratke pantalonke sa drvene puske(kao sto se to na jugu kaze,jelte).e sad,svaka cast pojedincima,pogotovo mladjim momcima koji od samog pocetka dolaze u dodir sa novijim vozilima pa ih ne mrzi da svoje znanje dopunjuju i time uz dobar rad sacuvaju musterije i njihova vozila.ima raznih bisera,npr.dosao covek sa injection motorom kod nazovi majstora zbog neke gluposti a ovaj ce njemu da je dobro sto je uopste i stigao do njega jer mu auto nema karburator!?i onda mi(ja) razbijamo glavu gde cemo na servis,kako cemo za delove,jer nam se vozila ne daju svakakvim derikozama jer smo i ovako u vecini slucajeva jedva skupili pare da bi zamenili dotrajale zastave,ruse,cehe i ostale i vozili se u bavarskim masinama(bez obzira na godista,sve prema finansijama) koja su verovatno vecini forumasa bila prva zelja od kad su seli za volan(pricam za sebe).toliko.poz!

Link to post
Share on other sites