Recommended Posts

ovo je auto od moga burazera, kome sam pricao o ovom klubu i on je pokazao zainteresovanje da ove godine ako se ukaze prilika prikljuci jendome od sastanaka BMW CLuba Serbia, on zivi i radi u Italiji

radi se o BMW-u 325i E36 sa Vanosom koji na probnom stolu pokazuje 243ks

mozak, glava, auspuh su radjeni u Italiji i prava je Bomba :D))

do 3 Brzine bezi M3 3.2l za 10 M

evo par slika, doduse neke su losijeg kvaliteta ali bice uskoro boljih, pozz

bmwqw8.jpg

bmwsmanjengn4.jpg

bmw2eg7.jpg

bmw3tx1.jpg

bmw4vn0.jpg

bmw5vm6.jpg

bmw6vz0.jpg

bmw7jd6.jpg

bmw8ay6.jpg

bmw9zj1.jpg

bmwnewuw0.jpg

bmwnew2ll2.jpg

bmwnew3sx6.jpg

imag0056qk6vc1.jpg

Edited by Dire
Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja neznam sta je vama sa tim sankovima iza i kopcama....ima toga ko sodra u Hr pa ako ko treba ja lopatom natovarim na kamion i posaljem,svetogrde....najezim se svaki put kad vidim ovakve stvari na BMW-u...BTW.. to da ima 243ks,sta je radio na glavi,koji chip,kakav auspuh?!A ako bezi 3.2 onda nes nestima sa njime...moj dobar frend ima e36 328i(limuzina) sa Supersprintovim sport granama-komplet protocni auspuh,usisom od 325(sira usisna grana),Dastekov UNCHIP i auto pokazuje na stolu snagu masine 245ks(na kotacima 194) i auto stvarno juri...ali sa M3 hmm,ovoga sa 286ks lovi ali je iza njega...tak da sumnjam da prica drzi vodu....

Link to post
Share on other sites

Blokada mu je na 9000-Hartge

Glava, Klipovi-AC Schnitzer

Drugi Tegovi na radilici

Auspuh rucno pravljen

Chip je samo reprogramiran preko Kompjutera

Vuce od 4200 pa na gore

i kazu Motor nece dugo osim ako ne ubaci Hladnjak za ulje i vrati blokadu

pozz za Istru !

Link to post
Share on other sites

vidis vidis...ovo nase cudo od 328i moze voziti 14" klasu na 402SR-u,mene dobije sa svojim auto a ja sa kockom na kratkom prijenosu(3,73) lock speer diffom i auto 300 i kusur kila laksim od njegovog...opasna zvjerka...ajd mozda i taj vas coupe dode na Bataju ovo ljeto pa da odmjerimo snage...:D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Blokada mu je na 9000-Hartge

Glava, Klipovi-AC Schnitzer

Drugi Tegovi na radilici

Auspuh rucno pravljen

Chip je samo reprogramiran preko Kompjutera

Vuce od 4200 pa na gore

i kazu Motor nece dugo osim ako ne ubaci Hladnjak za ulje i vrati blokadu

pozz za Istru !

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

NISTA MI NIJE JASNO!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

on ne ume da pogresi , zna covek sta valja , veliki ljubitelj bmw-a , svaka cast

Link to post
Share on other sites

dobro bre majku mu , pa ovoliko slika a nigde na zutom ne vidim nalepnice bmw kluba srbije ...... zalicu se dinkicu .....

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Boles' :D za ovakvim autom placem ,kupicu ga kad tad :prankster2:

Stvarno ne budes li ga cuvao banucemo u SD i maznucemo ti ga :D

p.s koja dimenzija guma je bila na crnom 225/45 ?

Link to post
Share on other sites