Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On ga uporedjuje sa ovim sto je postavio, samo sto je onaj specijalno za trke radjen,i opet mnogo kulturniji,a ovaj njegov ne znam za sta je.. JA ne znam kako ne vidite da ste promasili dizajn,posle ovoliko kritika,ali dobro,ako se tebi svidja,onda je najljepsi!

Link to post
Share on other sites

pa svi mi pokushavamo u neku ruku da imamo "orginalno" auto, ali u to ne ulazi stavljane venecijanera ili rolo vrata na masku hladnjaka, bushenje dodatnih rupa na veznom da izgleda kao saab.....

ako cemo bash - mogao si neke "orginalnije" felne stavit od "wanna be e46 m3"

Link to post
Share on other sites

Ne uredu je to, njegov je auto njegova stvar, ali svi ljudi na ovom forumu su ljubitelji ove marke, i naravno da niko ne voli da vidi ovako "unisten" auto pogotvo sto je M. Mozda nije uredu sa nase strane sto ga toliko blatimo ali mislim da je to samo misljenje svih ljudi ovde. Naravno ako se neko nasao uvredjen, mislim sa moje strane, ja mu ze izvinjavam nije mi to bilo u planu.

Link to post
Share on other sites

ne vredjamo .

M nije uopste kriv

''Njegov auto - njegova stvar....'' onda nije trebao da kaci slike

njemu je mozda dobro ali meni je :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

E pa jbg sad, tek sad sam video ovu temu i mogu da kazem da je auto bio sredjen na pgresan nacin ali sad je sasvim ok, drugaciji je od drugih ali nista ne strci kao pre sem ovog spojlera pozadi koji je stvarno uzasan, stavi neki malo kulturniji i bice do jaja, moje misljenje... ;)

Link to post
Share on other sites