Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lici mi na konbajn sa ovo rende na masci :)

sorry ali retko ruzan auto ...a u potanju se stavlja i mehanika cim je ovoliki kich stavljen spolja!

STETA

Link to post
Share on other sites

Misljenja sam kao i drugi, ali bez uvrede. Cini mi se da je auto jako, jako unakazen. Katastrofa...

Link to post
Share on other sites

Joooooj ljudi,place mi se kad vidim auto koji vecina sanja,ovako unakazen.sta reci a da vec nije receno u ovim poslednjim postovima...... imam ja jednu stonu lampu sa extra full abazurom da metnemo na krov....

Link to post
Share on other sites

Mislim da je nizak onaj repni spojler, trebalo bi ga podici makar pola metra. Prednji lip.. kratak brate, produzite malo to. E da, nemojte zaboraviti da stavite one nozeve na felne, u stilu rimske dvokolice.

keep the good work.

OEM :)

Link to post
Share on other sites

haha, druze aj sad svima iskreno da nam kazes... Sta ti bi te ovako unakazi onako lijep auto??? chemu ove grile na masku? to prilichi mercedesu a ne BMW-u...

Link to post
Share on other sites

...sta ste napali coveka nije to on !!! njegov brat je kriv za ovo sakacenje :(

...nego sta bi sa onim tvojim e46 330d kad ce slike i neki klip ?

Link to post
Share on other sites

S obzirom da cu i ja menjati izgled svog auta ne znam kako ce ostali reagovati na to..., sve je stvar ukusa.

Meni licno se ovako nesto ne svidja.

Link to post
Share on other sites

babicu,hahahahahaha presmijah se,kao da ga sad vidim.. da,da,vjerovatno ga je Lipov "osjecaj" i ruka dotakla ... Ne valja ga ovoliko pljuvat`,ali stvarno je profesionalno unakazen.. A ti goxxy nemas sto da se bojis,bez ako neces neki ajkula tjuning da radis sa masu repova.. :( E sad ozbiljno,kad bi ga vratili u M izdanju kakav je bio,sve bi se ovo zaboravilo nekako.. :)

Link to post
Share on other sites

Ljiljo,to sam i ja htio da spomenem,bas sam pomislio da ga branim u smislu nisu najsvjezije slike,pa je mozda skinuo one puske sa branika,ali sam se onda sjetio "mozda je ugradjen i neki spojler na felge,pa pusti .." .. Najiskrenije se nadam da ce se vratiti onakav kakav je bio,jer taj trenutni rad uopste nije kreativan..

Link to post
Share on other sites

za pohvalu je to shto je smislio neshto shto nikom u istoriji auto industrije nije palo na pamet!!!!

moji komplimenti i samo tako treba syebat shto je vishe moguce!

Link to post
Share on other sites

nikako mi nije jasno kako ljudi mogu da daju tolike pare da bi napravili nesto ovako odvratno. Valjda ceo tim dizajnera i strucnjaka zna sta je najbolje i kako treba da izgleda jedan m3

Link to post
Share on other sites