Recommended Posts

  • 1 month later...

imam slican problem. stane mi motoric od grijanja bmw e30 u pitanju veliki motoric stari model msm da je. zamjenim motoric stavim drugi i radi mi samo na 3 stepenu najjacem. zamenim prekidac opet samo na trecem stepenu radi stavim 3 motoric on opet samo na 3 stepenu radi. gde da cacnem i pogledam da mi radi na svim brzinama????

Link to post
Share on other sites

imam slican problem. stane mi motoric od grijanja bmw e30 u pitanju veliki motoric stari model msm da je. zamjenim motoric stavim drugi i radi mi samo na 3 stepenu najjacem. zamenim prekidac opet samo na trecem stepenu radi stavim 3 motoric on opet samo na 3 stepenu radi. gde da cacnem i pogledam da mi radi na svim brzinama????

kod tebe mislim da je reostat problem

Link to post
Share on other sites

Xaxaxaxa :lol:

Gosm caspere, reci ti meni da li ima razlike izmedju reostata iz kocke koja je imala 4 brzine i iz kocke koja ima 3 brzine? Moja mat kocka je imala 4 brzine i sve su radile a zlatna ima 3 brzine i radi samo treca, ako nisu isti da ne skidam bezveze i da se petljam...

Link to post
Share on other sites

gledao sam ja. nije isto, na starijem modelu tj sa 3 brzine ovaj djavo reostat stoji ispod motorica i kod mene isto radi samo 3 brzina skidao sam ga prskao vd-om sve je citavo al ne radi ponovo samo 3 brzina, a na ovom sa 4 brzine je malo drugacije i drugaciji su dzekovi i stoji sa strane na kucistu grijanja. pozz

Link to post
Share on other sites

Dobro je Mile objasnio razliku :) Mada cini mi se da ne zavisi to od godista, zavisi koja je kutija grejanja ugradjena

Mile moras ga ispitati unimerom izmedju onih pinova, da se vidi gde je prekid, imas gore i na onom linku koliki treba da bude otpor

Link to post
Share on other sites

ma sutra idem po drugi ne ispitujem nista :) izvadim moj ubacim drugi i ako valja valja :) imam druga koji drzi otpad bmw pa tu sve sto mi treba uzmem. da se ne zezam s ovim. od njega sam i uzeo motoric i citavo kuciste s hladnjakom pa menjao kod mene je bilo kuciste sa 4 brzine msm kuciste koje ima onaj malo tanji a siri motoric i 4 brzine. sad sam ubacio ovo sa 3 ma da nema veze nek on grije samo :)

Link to post
Share on other sites