Projektori i svetlo kabine


Recommended Posts

ovo je moja prva tema na forumu, izuzev teme u predstavljanju, pa da predocim neke male nedostatke na autu i probam da ih otklonim.

trazio sam preko search-a i nisam naisao na resenje mog 'problema' , naime auto je e46 touring 2002 , ima projektore - lepo svetle, ali po neki put (recimo 1/10) prilikom ablendovanja, jedan projektor ostane na dugim svetlima. da bi se vratio na kratka mora par puta da se blicne nekad i desetak.

da li se nekome desavalo nesto slicno i ima li kakvog saveta sem da idem do elektricara..

druga stvar koja me interesuje je malo crveno svetlo kabine, baca snop na rucicu menjaca. desna radi - leva jok (predpostavljam da je tu takodje sijalica - otovori su istog oblika)

pitanje glasi: koje su sijalice u pitanju, gde ih potraziti i koliko mogu da kostaju.

ziveli

Link to post
Share on other sites

U gepeku sa desne strane otvori poklopac gde ti stoji trokut, CD šaržer ili navigacija. Jedna četbrtka kao kutija cigareta samo uža prišrafljena jednim srafom ima tri džeka.

Link to post
Share on other sites

'fala leon, auto inace uzasno hvata stanice , ko znamozda antena nije ni prikacena .

vezano za led sijalice kabine, gde da nadjem bas za bmw-a , da ne rastavim sve, zalimemim i da se desi da svetli prejako ili ne daj boze druge boje..

edit: jel normalno da na skroz zadnjem levom staklu ima grejac stakla, a na desnom nema ? i kako se pali ventilacija tih zadnjih bocnih stakala, posto vidim da postoje nekakvi otvori koji podsecaju na ventilaciju. da napomenem u pitanju je karavan.

Link to post
Share on other sites

jos par pitanja :)

koja je procedura za vadjenje akumulatora kod e46. da li ce da se resetuje komp ili desi nesto neocekivano prilikom vadjenja akumulatora ili je sve normalno kao kod malo starijih kola ?

da li nek zna kako se gasi farbricka navigacija u gepeku. bilo da je auto upaljen ili ugasen crvena lampica se pali-gasi sa ili bez cd-a . .

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

jel moze neko da da konkretan odgovor u vezi narandzastih diodica koje osvetljuju rucicu menjaca. gde naci takvu diodu. po internetu sam nasao pod nazivom submarine lighting. bio sam u par radnji ali bez uspeha .

Link to post
Share on other sites