Recommended Posts

Pozdrav BMW zajednici,

Registrovao sam se kako bih pomogao bratu da nađe uputstvo na Srpskom jeziku za BMW 320i E46 2002 godište koga je nedavno kupio. Znam da postoji na Engleskom jeziku, već sam ga pronašao, skinuo i pročitao. Međutim, brat još uvek ne barata najbolje sa stranim jezicima i voleo bih da mu omogućim da može da pročita neku sekciju koja ga interesuje s vremena na vreme.

Pokušao sam direktno da kontaktiram BMW, što je rezultovalo odgovorom da:

- se uputstvo daje samo uz nova vozila,

- nemaju uputstva za tako stare automobile,

- mogu ponuditi uputstvo na Engleskom jeziku (koje košta 4.000 dinara, mora se ostaviti avans, mora se lično preuzeti i mora se dostaviti broj šasije).

Naravno, nije mi problem da pošaljem dokumenta vezana za vozilo ali šta da radim sa Engleskim uputstvom koje još moram da platim 4.000 dinara, kada mogu sve to besplatno da preuzmem sa interneta u PDF formatu? Eto, malo nelogičnosti u svemu tome, ali šta da se radi.

Obraćam se vama, BMW zajednici, ako neko ima korisničko uputstvo za BMW 320i E46 iz 2002 godine. Hvala!

Link to post
Share on other sites

Ne koristi kompjuter i nema vremena da prevodi. :) Hajde da preskočimo ovo nabeđivanje šta bi bilo kad bi bilo i kako bi moglo. Ako može neko da me uputi gde bih mogao da pronađem uputstvo na Srpskom jeziku, možda neko od BMW vlasnika ko je kupio auto u Srbiji i slično... Bio bih jako zahvalan.

Link to post
Share on other sites

Jedna dopuna na temu korisničkog uputstva. Proverom na još par mesta došao sam do saznanja da su automobili koji su prodavani u Srbiji dolazili sa korisničkim uputstvom na maternjem jeziku. Poslao sam mejl dobrim ljudima u BMW.rs, pa se nadam da će mi odgovoriti.

Da li ovde na forumu ima vlasnika automobila koji su kupljeni u Srbiji?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...