Recommended Posts

Sutra treba da idem u ns da gledam jednu e46 318ci 2003 n42 i treba mi neko ko je iz ns-a ko ima dijagnostiku i znanje oko istog... u pitanju je autoplac automoda u veterniku... prevoz obezbedjen i naravno bice placen za uslugu... zamolio bih dobrovoljce sa slobodnim vremenom da se jave... 060 303 59 27 Vlada

Link to post
Share on other sites

Moja preporuka- majstor Bogdan, održava moj auto već godinu dana, prezadovoljan sam njegovim radom. Servis mu je u Veterniku, najbolje bi bilo da auto nekako preteraš do njega na kontrolu (na prikolici, neće te izaći više od 20e tamo i nazad). Njegov kontakt- 0658917949

Poz

Link to post
Share on other sites

Imas i servis Vojvodic-Dalmatinac, zna Bmw u dusu. On ti je na izlazu iz Veternika.

Posto je to jako blizu, mozda ce ti sa placa AutoModa izaci u susret, pa oterati auto nekako tamo.(u pitanju je jedna ulica voznje)

A i Bogdan ti je tu jako blizu. Obojica su strucnjaci za Bmw.

Link to post
Share on other sites

Takodje ti savetujem da odes do Bogdana.

Mislim, valja auto provozati prvo.... normalno ako je registrovan, a i ako nije registrovan.

Majstor Bogdan je u Leptirovoj, a ovi su u Omladinskoj, to ti je 1,4km ili ti 3 min. Prodje neko sa autom kuda ces i ti da prodjes pre tebe pa ti javi ako ima policije. Stavis bilo kakave table i odvezes tih 3 min :)

A majstor je super!

A ako neko ne pristaje na proveru, onda znas i sam sta ti je ciniti :(

Link to post
Share on other sites

Nije tačno da neće dati.. barem ja do sada nisam imao takvih iskustava- u svakom slučaju ako odbiju da se auto otera u servis na proveru jasno je da nešto nije uredu. Brdo likova ima koji uslužno prebacuju kola na prikolicama po gradu što je dozvoljeno samo da taj neko sa placa ponese papire od kola.

Link to post
Share on other sites

Batali automodu - dovoze raspade pa onda limar,farbar pa dubinska pa plac. Znam jer sam radio u toj perionici na kraju puta svakog auta koji oni doteraju - 95% su lupani fest, i urnisani + vracanje km obavezno. Plac drze 2 brata i uvoze smeca da znas, ili batali ili otvori 4oro ociju ali vervatno slaba vajda od toga jer kazem SVAKI JE ODRAN!! Ovo sto tvrdim ti kazem iz iskustva sa oko 100 auta koje sam ja licno video od pocetka do kraja - limar je bio 150m od perionice tako da smo znali kad stigne nesto i gledali stanja u kojem dolaze kola za automodu...

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4212249/bmw_318_cupe/

taj auto je u pitanju sa pomenutog placa... auto ne vredi te pare... udaran je od napred, ali korektno je sredjen, ne radi klima ler varira od 500 do 1200 rpm maglenke ne rade, alnaser zvoni, i nece da spusti ni evro cenu... kad smo dosli auto je vec bio paljen da bi se ugrejao pod izgovorm da je neko vec dolazio da ga gleda :P a generalno lik je supcina ! :) savet bes te sa tog autoplaca ! :)

pozdrav

Link to post
Share on other sites

Moram da prokomentarisem za cenu...5300...bas ga preterase...sto je mnogo mnogo je!!! Ja sam moj auto sa istim motorom doduse u karavan verziji 11.2001 u aprilu 2013 platio 3100 evropskih!

Link to post
Share on other sites