Recommended Posts

Upravo sam primetio reklamu za FX Leader prilikom čitanja tema na forumu. Ne znam koliko ste upućeni ali u pitanju je vrlo sumnjiva agencija- navodno su agencija koja posreduje u trgovanju na Forex berzi ali zapravo nigde nisu registrovani (APR, Forex, Belex...) a kancelarije koje navodno koriste je prazan lokal u Genex kuli.

Pre par meseci se digla prašina- samo jednom čoveku su ukrali oko 70.000e, bilo je i drugih ali nisu objavljivali cifre. Zbog fakulteta sam ih malo više pratio, radio na "demo" nalogu i sl.

U svakom slučaju, vidim da su se opet aktivirali i hteo bi da upozorim znatiželjne, i da apelujem ovlašćenima da na neki način blokiraju ovaj oglas na forumu kako se ne bi još neko upecao...

Link to post
Share on other sites

Nema na cemu. :) Koristim ga vec dve godine,i odlicno radi posao,nema jedne jedine reklame na stranicama,a najvise su me nervirale one video reklame na youtube-u koje ne mozes da premotas ili ugasis. Ali,ako gledas filmove online sa prevodom,na nekim sajtovima moras da ugasis adblock.

Link to post
Share on other sites

Ok,slazem se sa tobom,cak sam i planirao da uplatim clanarinu,cekao sam novu godinu,i to cu uraditi uskoro... Ali nije mi jasno kakve veze imaju Google ads sa finansiranjem kluba,tj hostinga i slicno. Forum koristi AdSense,ili sta vec?

Link to post
Share on other sites

ma ne mislim ja nista lose, samo objasnjavam zasto se admini na forumima odlucuju za postavljanje oglasa. Svako treba po svom nahodjenju da odluci zeli li pomoci na neki nacin ono sto mu pomaze kod problema, dosade ili koji su vec motivi za logovanje i ucestovanje. Narocito oni koji imaju neku materijalnu korist.

Link to post
Share on other sites