Bud3.net - glasanje za naj auto 2013 godine


Recommended Posts

Na navedenom sajtu je u toku glasanje za najbolji auto koji su predstavili u prethodnoj godini.

Izmedju ostalih, u konkurenciji se nalaze 2 BMW vozila:

- BMW E30 M3

- BMW E30 335 WARSTEINER

U nastavku je link ka sajtu gde mozete dati svoj glas:

http://www.bud3.net/2014/01/izbor-za-automobil-godine-2013/

Trenutno stanje je takvo da Chevrolet Camaro vodi ispred BMW M3 za 20-ak glasova.

Glasanje traje do nedelje 19.01. do ponoci.

Link to post
Share on other sites

I ja kliknuo na m3 ali nije fabrika bas,cak i na ovim profesionalnim slikama vide se propusti i to veliki za ovako takmicenje!

Da nije fabrika to stoji,ali kakve propuste ima? (ja makar nisam primetio)

Link to post
Share on other sites

I ja kliknuo na m3 ali nije fabrika bas,cak i na ovim profesionalnim slikama vide se propusti i to veliki za ovako takmicenje!

I mene zanimaju propusti koje si uocio

Link to post
Share on other sites

I ja kliknuo na m3 ali nije fabrika bas,cak i na ovim profesionalnim slikama vide se propusti i to veliki za ovako takmicenje!

Nesto si ti silno pogresio, garantujem. Auto je uradjen pedantno u svakom pogledu.

Mozda si zamenio kocku koja je sklapana kod Klinika i kocku koju je Aca sklapao. Ovde se radi o Acinoj kocki.

Moguce je da si ti primetio nesto sto mi nismo...

Link to post
Share on other sites

Kakvi crni propusti, cuo sam da je u taj auto otislo 26.000e

ili je zaljubljen u taj auto ... ili je nesto drugo u pitanju ??? ... druze , vecina BMW m3 E30 koji su na prodaju imaju cene daleko iznad 20 000 eura .... medjutim situacija na trzistu je trenutno takva da je ponuda veca od potraznje , pa ces vecinu njih kupiti za 19 999eura u gotovini !? probajte da nazovete Nemacku i ostale oglase .... licno znam coveka koji je spreman da izdvoji istu cifru za e36 M gt a i sam je vlasnik kockice ...

Link to post
Share on other sites

glasao za acinu kocku i mislim da bi svi trebali glasati za bmw....onako ne pristrasno...... ipak je acina kocka jednom recju PERVERZNA...boja je ubistvena!!!!!!!!!!!!! Nasao slike cak i na stranim facebuk grupama i forumima...

Jedva cekam da percon zavrsi svoju...

Link to post
Share on other sites

Nista nisam pomesao.Vezano za ovaj auto mi se ne svidja sto nije potpuno fabricko stanje,totalno nije bitan podatak koliko je ULOZENO,a ako je toliko ja cu da se obesim,ima ovaj m stiker od 5din i jos dosta stvari koje nisu originalne,to sto se vidi na ovim slikama a mozda uzivo da se vidi jos vise..Moje misljenje..

Link to post
Share on other sites

Obesi se ...

wow...lepo je dole napisano da je to moje misljenje i vidjenje koje nije pogresno!

ako mislis da je toliko ulozeno,gde su original m3 delovi nego s obicne kocke??

ali sigurno ne znas o cemu pricam tako da dzabe pricati panju..

Link to post
Share on other sites

wow...lepo je dole napisano da je to moje misljenje i vidjenje koje nije pogresno!

ako mislis da je toliko ulozeno,gde su original m3 delovi nego s obicne kocke??

ali sigurno ne znas o cemu pricam tako da dzabe pricati panju..

Pa napisi vec jednom sta to ne valja i sta to nije original.

Prednja i zadnja sedista nisu iz e30 vec iz e36, stanje A1.

Motor nije original e30 m3 vec v8 4.4, stanje A1.

Sta dalje ne valja?

Kako god bilo, svaka cast svim ucesnicima, svaki auto je prica za sebe.

Cestitke Aci na pobedi!

Link to post
Share on other sites