Recommended Posts

Pozivam sve ljubitelje i poštovaoce Bavarske industrije motora da u nedelju u 17,00 casova, dodju na skup, na parking ispred Klinickog centra ( preko puta Hitne pomoci ), i tako nam se pridruže. Po prvi put u Nišu smo se skupili radi druženja, razmene iskustava i uzajamne pomoći u subotu 22.03. 2008. godine. Na prvom skupu nas je bilo desetak. Smatram da u Nišu i na jugu Srbije postoji dosta ljubitelja BMW-a. Slike sa susreta možete pogledati na forumu aktivnosti kluba - MERAKLIJE.

U planu imamo i veća druženja sa ljudima iz cele zemlje, pa čak i organizovanje skupova.

Zainteresovani neka me kontaktiraju preko PM.

Veliki pozdrav.

P.S. Nadam se da ce nas biti vise nego prosli put. :( :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo napred ljudi ..... ocekujte uskoro i nas .... kod vas ....

Link to post
Share on other sites

Skup odrzan, vrlo uspesno, sa puno automobila....ja sam prvi otisao,jer sam dosao sa sestricem koji dugo nije mogao da odluci da li je odusevljen velikim brojem omiljenih automobila ili prestrasen pokazivanjem (ne)znanja pojedinih koji su malo palili gume:). Na kraju smo odlucili da smo dosta gledali, tako da sam ja prvi stigao kuci i mogu da dam kratak izvestaj.

Prvo smo se skupili na jednom mestu, popricali , sacekali ostale koji su kasnili.....

27390459hr7.th.jpg

A onda smo presli na drugi parking i radili to isto....

93742739sx6.th.jpg

Pa su neki poceli da se vrte, a tu silnu skripu guma nisu ispratili samo znatizeljni prolaznici, komsije i radnici hitne pomoci, vec su dosli i momci u plavom.....

31084214oo3.th.jpg

I posle kraceg zadrzavanja su i oni otisli, ali sam i ja otisao na nagovor mladjeg narastaja, pa ne znam sta je dalje bilo, ali to ce vec neko drugi da dopuni. Sve u svemu, odlicno je bilo, i verujem da ce biti jos bolje, samo jos da operem auto:)

85359375gr2.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Bravo Tomo majstore. Sada mi stizu neki gosti, a sve slike veceras posle 22.30 bice na sajtu.

Link to post
Share on other sites

Kao što je moj drugar Toma ( Hermes ), već objavio, skup nam je uspeo :D :lol: :dance: :clapping: :clapping: :lol: .

Drago mi je što nas je bilo u velikom broju, 15 sa BMW-ima i 2 drugara sa Vekrom i Nisanom. Bilo je tu i priče i druženja i drifta, čak su zbog jednog nepozvanog gosta koji je očigledno skupu hteo da pokaže da zna da driftuje, a pokazao je da nezna da vozi , jer je divljao sporednim ulicama koje su bile pune ljudi (E36 sedan sa Holandskim tablicama), navukao je interventnu. Momcima u plavom svaka čast je su ispali O.K. Nisu nas dirali jer su videli da smo lepo vaspitani :( :wub: :vampire: :clapping: A Holanđanin je postao nepoželjna osoba za dalje skupove.Da vas mnogo nedavim jer jedna slika vredi 1000 reči, zato evo desetak hiljada reči iz Niša.

IMG_1951.jpg

IMG_1952.jpg

IMG_1953.jpg

IMG_1954.jpg

IMG_1946.jpg

IMG_1948.jpg

IMG_1949.jpg

IMG_1961.jpg

IMG_1962.jpg

IMG_1944.jpg

IMG_1963.jpg

Toliko za večeras, uživajte u slikama, a Bobby kada iseče snimak sa kamere, biće i klipovi.

:vampire: :clapping: :clapping:

Link to post
Share on other sites

Da li je vlasnik E34 BMW-a sa felnama M5 E39 felne kupio u nisu od lika koji ima crni E36 1.8 sa belom kozom i plinom i razbijenom soferkom, to mu je auto za posao i M3 E36 rastura delove u nisu?

Link to post
Share on other sites

Ej bre durgari i ja bejah na ovom skupuUU!!!!!

Onako fino si bese!!!!!

Ali mora da se zna da za sledeci skup organizujemo i neko pice npr. Coca-Cola itd. :( :vampire: :vampire: :clapping: :clapping: :lol: :wub:

Ko hoce moze da dodje!!!! navratite ljudi sa svih strana da vidite kako radimo mi to ja Yuga Srbijee

POzzzz SVIMAAAAA!!!!!

P.S. DA ZNATE DA SAM NAJGORI BIO DANAS!!!!! NIKO NE MOZE DA MOG BMW-a DA PROKLIZA ILI MALO UPALI GUME!!!!

4X4 RULEEEEE

Link to post
Share on other sites
Slike opet predivne...svaka cast...vidim bilo i zenskog sveta..meni dosadilo da budem jedino zensko na okupljanjima :clapping:

E pa ako je tako, Meraklije Ti šalju poziv za nedeljne skupove i druženje u Nišu. :( :clapping: :vampire: :lol: :vampire: :wub: :clapping: :clapping:

Link to post
Share on other sites
Meraklijo druze, jel znas kako su nabavljene one 18ice M5 E39?

Ja sam gledao jedne u Nišu, pa reko da nisu to te.

Stvarno neznam. Ali mogu da se raspitam i da Ti javim na PM.

Link to post
Share on other sites

Lepo sto ste se okupili, a te nevaspitane vozace i treba udaljiti!! Jako mi se svidja 34-ka desno od zutog(fiata,nisana?, nema veze), nishke table. Ako je ta petarda od nekog iz kluba, voleo bih da vidim jos neke slike! POZZ

Link to post
Share on other sites

Koliko vidim super je bilo.... :( :vampire:

Ne mogu da verujem da nisam mogo da dodjem, proklete obaveze.... :clapping: , ali zato sledeci skup :clapping: :wub: :lol: :vampire: :clapping:

Link to post
Share on other sites

E ovog puta smo uspeli a narednog nadam se jos bolje????Hvala svima koji su se odazvali pozivu i nadam se da cemo se videti i naradni put sa sa gostima i iz drugih gradova!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
bio je jos jedan uljez,pogledaj bolje... :D

smejurijazv4.th.jpg

TO NISU ULJEZI. Već ljubitelji i poštovaoci BMW. Obojicu znam duže vreme i kakve su aute vozili. Za pojedine njihove aute možemo još i da sanjamo ( upitalju su bili alpina , 850CSI i E34 535) .

Jedini uljez je onaj sa plavim E36 sedan sa Holandskim tablicama.:preved: :) :vampire:

Link to post
Share on other sites

Bravo Nislije sve pohvale za organizaciju :preved:

Koji je taj srebrni e46 sto je palio gume i ako se ne varam lik sto sad vozi tog crvenog e36 M3 3.0 je vozio pre kocku 320i

Link to post
Share on other sites
Bravo Nislije sve pohvale za organizaciju :preved:

Koji je taj srebrni e46 sto je palio gume i ako se ne varam lik sto sad vozi tog crvenog e36 M3 3.0 je vozio pre kocku 320i

Srebrni je Deki sa E46 coupe 2.0, Deki ima auto otpad sa BMW-ima. Da, da ranije je vozio kockicu.

Link to post
Share on other sites