Recommended Posts

Uljeza nije bilo, osim navedenog "Prokletog Holandjanina"! Ali Nissan i Opel nisu uljezi, vlasnik Nissan-a je vozio mnogo jace BMW-e nego sto cu ja ikad :angry: :angry: :angry: :angry: , a za vas ne znam! Teram ovog drugara sa Nissan-om da se sledeci put pojavi sa jednim simpaticnom R5 Volvo Power!! ali me strah da ce nekim ljudima, a ukljucujuci i mene, nabiti komplekse, kao sto meni to radi vec godinu dana, i onda ne znam .... :preved: :) :vampire: :D

Pozzz Svima i svaka nam cast!!!

Pa da bude jos mnogo vise fanova, a ja da otkacim prednji diferencijal!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uljeza nije bilo, osim navedenog "Prokletog Holandjanina"! Ali Nissan i Opel nisu uljezi, vlasnik Nissan-a je vozio mnogo jace BMW-e nego sto cu ja ikad :angry: :angry: :angry: :angry: , a za vas ne znam! Teram ovog drugara sa Nissan-om da se sledeci put pojavi sa jednim simpaticnom R5 Volvo Power!! ali me strah da ce nekim ljudima, a ukljucujuci i mene, nabiti komplekse, kao sto meni to radi vec godinu dana, i onda ne znam .... :preved: :) :vampire: :D

Pozzz Svima i svaka nam cast!!!

Pa da bude jos mnogo vise fanova, a ja da otkacim prednji diferencijal!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne diraj X-a! Dacu ti ja svoju kockicu za merak,ali svog ne diraj!!!

Naredni put dovlacim jos par ljudi pa makar morao da ih da ih vezujem za aute!!!!

PozZ.

Link to post
Share on other sites

ma ljudi sta vam je, ne podcjenjujem ja te ljude sto ne voze BMW, vec su jednostavno svoja kola trebali da parkiraju negdje sa strane da ne kvare predivnu sliku bavarskih bisera....

Link to post
Share on other sites
Ne diraj X-a! Dacu ti ja svoju kockicu za merak,ali svog ne diraj!!!

Naredni put dovlacim jos par ljudi pa makar morao da ih da ih vezujem za aute!!!!

PozZ.

E ako ces da je das onda moze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!! Naravno da se malo salim, ne volim tudja kola da vozim, zato sto se uvek desi nesto sto ne treba da se desi! Nije to samo kod mene vec i kod svih, a narocito za takvu vrstu pozajmice!! VRTITE SE VI UMESTO MENE A JA CU DA VAM POKAZEM NA KRIVINE!!! ;) :pilot: :pilot: :pilot:

pOZZZ SVIMAA!

Link to post
Share on other sites

Ma naravno da nema uljeza!!!Svi koji vole BMW su dobrodosli a to sto trnutno nemaju bas BMW ne znaci da uskoro nece imati!

Nadam se da ce Ivan postaviti i neki video,ili Boby,ako izmontira sve to????

Link to post
Share on other sites
Pozdrav svima evo i mene konacno. Da ranije sam vozio kockicu 320i sad cu vam poslati slicice mog starog ljubimca

Evo i klipa

Haha....striji brat tvog ///M-a!!

Link to post
Share on other sites

Obavezno, sutra u 17,00 časova, na parkingu iza hitne. :prankster2: :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites

shta li che meraklije vecheras da nam donesu..?

bogami kako ja vidim za par meseci che nastati i www.BMWeraklije.com :prankster2:

momci, opasna ste organizacija! svaka chas`...

Link to post
Share on other sites

Bio je i skup sinoć, zbog obaveza slike ide večeras posle 23,0. Do tada strpljenje...

Link to post
Share on other sites

Bio je i skup sinoć, zbog obaveza slike ide večeras posle 23,00. Do tada strpljenje...

:) :) :D

Link to post
Share on other sites

Ne razumem pitanje. Ja ako živim u Nišu, to neznači da nemam kablovski internet :) :) :D

Link to post
Share on other sites