Recommended Posts

Kao po običaju ( već je prešlo u praksu ) skupili smo se i ove nedelje. Društvo super, zezanje na nivou, dogovori za budućnost i razmena iskustava... Sve u svemu super. Neko druženje od oko 3 sata smo sproveli u viže faza, gde smo razgledali međusobno i međusobom automobile, komentarisali šta je ko i kako odradio od prošlog skupa, predlagali eventuale izmene na autima, pijuckali pivce i kolu i na kraju začinili sa jedno 6,7 dobrih driftova. Pošto sam skoro nabavio novi stoni računar i nemam programe za konvernovanje iz DVD u Divx fajlove, kao ni program za seču klipova, klipove će postaviti Gaggy ili Bobby za koji dan sa svih skupova do sada, a do tada pozdrav sa juga Srbije uz nekoliko fotografija sa jučerašnjeg okupljanja...

IMG_1965.jpg

IMG_1966.jpg

IMG_1967.jpg

IMG_1968.jpg

IMG_1969.jpg

IMG_1970.jpg

IMG_1971.jpg

IMG_1975.jpg

IMG_1976.jpg

Toliko za večeras ovih dana stiže još dosta materijala. UŽIVAJTE.

Evo i jedan moj klip.

http://www.youtube.com/results?search_quer...mp;search_type=

P.S. Milan ///M3 planira već mesec dana da zameni gume ima nove zadnje, ali zbog drifta... Tako ga pitajte možda su na prodaju... :) :) :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci drugari....

Nedelja 20.04.

U 17h

Parking iza hitne pomoci

Poziv svima koji vole i voze BMW da dodju na druzenje i upoznavanje!!!!

:declare: :lol: :D

Link to post
Share on other sites

Promena vremena odrzavanja skupa zbog gostiju!!!!Ipak ljudi treba da pregaze dobar put!!!

Otvoricemo novi topic sa tacnim vremenom!!!

PozZ. :declare: :lol: :D

Link to post
Share on other sites

lele Milanche svaka cast! Lepa kompilacija! Daj daj se nadjemo negde u gradu da mi das sve diskove sa svime sto imas!? E drugari nasao sam sponzore za neku nasu malo vecu manifestaciju! Imam ljude u raznim pivskim oblastima kao sto je tuborg i jos neki (koji ce ostati u tajnosti do sledeceg puta)!!! :lol: :) :acute: :lol2:

Link to post
Share on other sites

:acute: :lol2: :lol2: :lol2: Pusti mi tvoj broj na pm? Inace drugacije cu da te nadjem tako sto cu da idem sa megafonom i da se derem! :lol: :)

Link to post
Share on other sites