rostiljanje 1. maj


Recommended Posts

znaci .... skupimo se lepo i zapalimo negde u tri lepe .... u neku shumetinu ..... ponesemo pice , klopu , gitaru ( dzoni 2.7 turbo ) loptu i celodnevno zezanje .......

ostaje nam samo da odlucimo da li smo za to i gde to da se obavi .... ja i nidza crveni imamo jednu extra lokaciju .... znaci nema sanse da vam se ne svidi ... u pravcu ns-a je ... ma extra mesto ....

ps: za one koji vole da spavaju a zeleli bi da idu .... nek pocnu da treniraju rano ustajanje ..... posto bi polazak bio oko 06h ..... ili nek ne spavaju uopste .....

Link to post
Share on other sites

Zasto da ne. Svi koji nemaju nesto drugo u planu su dobrodosli. Ako sam razumeo, skupi se kinta i zez.

Podrzavam tvoj predlog bez obzira hocu li moci da dodjem.

Naravno, pre svega skinite ban sa mog brata, Nidze crvenog.

Link to post
Share on other sites

u pravcu ns-a kazes a?... hmm, dobogovoricemo se ako nije neka lokacija koju necu naci... (snalazenje po nasim putevima mi ne ide... ) :(

Link to post
Share on other sites
Zasto da ne. Svi koji nemaju nesto drugo u planu su dobrodosli. Ako sam razumeo, skupi se kinta i zez.

Naravno, pre svega skinite ban sa mog brata, Nidze crvenog.

nisi dobro razumeo .... svako nosi klopu i pice za sebe ....

ban sa tvog brata nidze je odaaaaaaaaaaavno skinut ..... ne pratis .... popustio si mi nesto u zadnje vreme ...

Link to post
Share on other sites
nisi dobro razumeo .... svako nosi klopu i pice za sebe ....

ban sa tvog brata nidze je odaaaaaaaaaaavno skinut ..... ne pratis .... popustio si mi nesto u zadnje vreme ...

Kuj bre popustio, more nemo vas utepam :D

Iskreno, posle bana nizbogcega, a za koji nisam dobio objasnjenje, zasto, nisam nista pisao jer je to bio neki moj mali bojkot, no neka to ostane po strani jer ovo nije mesto za to. Smatram da su sekire zakopane.

E sad evo mene u punom sjaju, spreman da kenjam, dok mi ponovo ne date ban :D

Salu na stranu, ali ovo je, kao sto rekoh dobra ideja, sem ovog da nosimo. Bolje da se skupimo svi u toliko i toliko, damo kintu i dvoje-troje zacas odu i iskupuju, pa udri :D

Link to post
Share on other sites

Ih zaboravio.

Ako se izvucem i budem mogao doci, a probacu na sve nacine, hocu samo da se obezbedim.

Ljiljo :D , a sta da ti kazem ....... jbg...... vodis me kuci :D

Link to post
Share on other sites

@Nirvana..

No problems kolega Nirvana...skoro sam razvozila trojicu pijanih sa neke zurke...morali su da pristanu da ih ja vozim..hehe..samo javi kad, gde i u koju shumu da dodjem po tebe :prankster2: pozz....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Posto se krece rano voleo bih da znam kada i gde se skupljamo posto trenutno nisam u Beogradu a zelim da dodjem.

Ako vi krecete u 06:00 ja moram da krenem u 3 nocu jer sam 300km od BG-a

Link to post
Share on other sites

jaoj zao mi je sto necu moci da idem, devojci mi 18rodjus, ja zaboravio potpuno, zelim vam lep provod pa se vidimo na banjici. Pozzzzzz :preved: :acute: :acute: :)

Link to post
Share on other sites
jaoj zao mi je sto necu moci da idem, devojci mi 18rodjus, ja zaboravio potpuno, zelim vam lep provod pa se vidimo na banjici. Pozzzzzz :preved: :acute: :acute: :)

Hahahhah kolko je ovo extra :))) Sta bi ja dao da mogu ovo da napisem :DDD

Link to post
Share on other sites